žemaitėlis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žemaitėlis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žemaitėlis“.

A. Oželis Suomijoje nepateko į ketvirtfinalį

Suomijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) IV kategorijos jaunių (iki 18 metų) turnyro „TATS Open“ vaikinų vienetų varžybų aštuntfinalyje lietuvis Almantas Oželis 4:6, 3:6 pralaimėjo 17-mečiui baltarusiui Antonui Dubrovui (427-oji pasaulio jaunių raketė). 16-metis Lietuvos tenisininkas, kuris pasaulio jaunių reitinge užima 672-ąją vietą, pirmajame rate (1/16 finalo) 7:5, 6:0 nugalėjo 15-metį suomį Ėrą Vasą (Eero Vasa, 875). Dvejetų varžybų ketvirtfinalyje A. Oželis ir 17-meti...
2012-10-31

Tenisininkas K. Žemaitėlis Baltarusijoje laimėjo dvejetų varžybas

Baltarusijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) IV kategorijos jaunių (iki 18 metų) turnyro „Belkanton Cup“ vaikinų dvejetų varžybų finale lietuvis Kasparas Žemaitėlis ir britas Džošua Peris (Joshua Paris) 6:1, 7:6 (7-3) nugalėjo ukrainietį Olegą Dovganą ir baltarusį Ivaną Liuterevičių. 16-metis Lietuvos tenisininkas, kuris pasaulio jaunių reitinge užima 672-ąją vietą, pasidarymą vienetų varžybose baigė ketvirtfinalyje.
2012-08-26

K. Žemaitėlis Baltarusijoje iškopė į ketvirtfinalį

Baltarusijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) IV kategorijos jaunių (iki 18 metų) turnyro vaikinų vienetų varžybų aštuntfinalyje ketvirtadienį lietuvis Kasparas Žemaitėlis 6:4, 6:4 įveikė 17-metį rusą Nikitą Lisą (941-oji pasaulio jaunių raketė). 16-metis Lietuvos tenisininkas, kuris pasaulio jaunių reitinge užima 672-ąją vietą, šešioliktfinalyje 7:5, 6:1 nugalėjo 17-metį rusą Olegą Kurbatovą (406). 18-metis Laurynas Adomavičius (1471) pirmajame rate 1:6, 6:7 (3-7) nusileido...
2012-08-23

Lietuvos teniso čempionu tapo G. Sabeckis

Šių metų Lietuvos teniso čempionato nugalėtoju tapo prieniškis Gvidas Sabeckis, vienintelis ATP reitingą turėjęs šių varžybų dalyvis. Šiandien vykusiame turnyro finale 28 metų G. Sabeckis 6:4 7:5 įveikė šešiolikmetį kaunietį Kasparą Žemaitėlį. Po varžybų G. Sabeckis teigė nesitikėjęs tokio įtempto finalo rašoma pranešime spaudai. “Visų pirma noriu pasveikinti Kasparą su puikiai pavykusiu turnyru ir geru žaidimu. Tikėjausi kiek lengvesnio finalo.
2012-07-26

Lietuvos teniso čempionato finale – G. Sabeckis ir K. Žemaitėlis

Ketvirtadienį Sereikiškių teniso aikštyne Vilniuje vyksiančiame Lietuvos teniso čempionato finale kausis 28 metų prieniškis Gvidas Sabeckis ir 12 metų jaunesnis kaunietis Kasparas Žemaitėlis, teigiama pranešime spaudai. Pusfinalio susitikimas tarp G. Sabeckio ir Aurimo Karpavičiaus baigėsi jau po pirmo seto. Jį 4:6 pralaimėjęs A. Karpavičius dėl kojos skausmų nutarė nebetęsti mačo.
2012-07-25

Lietuvos teniso čempionatą favoritai pradėjo pergalėmis

Augustas Radžiukynas pergalingai startavo šiandien Sereikiškių teniso aikštyne Vilniuje prasidėjusiame Lietuvos teniso čempionate. Titulą ginantis vilnietis pirmame varžybų rate 6:0 6:4 įveikė Roką Aukštakalnį. Pirmoji turnyro raketė Gvidas Sabeckis į antrą varžybų ratą pateko be kovos. Antruoju skirstytas Kasparas Žemaitėlis turnyro debiute 6:0 6:0 sutriuškino Tadą Čelediną, o ketvirta raketė Simas Malakauskas 6:3 6:2 įveikė Julių Gotovskį.