0

Pirmoji Europos lygos antrojo atrankos etapo dvikova Vilniuje tarp VMFD „Žalgiris“ ir „Admira Wacker“ ekipų baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1)

Rungtynių antroje pusėje „Admira Wacker“ vartus pavojingais smūgiais bombardavusiems žalgiriečiams pergalės išplėšti nepavyko.

Susitikimo pradžia sėkmingiau susiklostė svečiams iš Austrijos. Jų puolėjas Philippas Hosineris 12-ąją minutę įkirto į baudos aikštelę, laiku gavo perdavimą iš komandos draugo ir iš aštraus kampo pasiuntė kamuolį į žalgiriečių vartus.

Gausiai į LFF stadione susirinkusių žiūrovų palaikomi VMFD „Žalgiris“ futbolininkai po praleisto įvarčio rankų nenuleido. Kovingai nusiteikę vilniečiai rengė daug atakų, o antrajame kėlinyje varžovų vartininką „apipylė“ smūgių kruša.

Galiausiai vienas iš jų 72 minutę po galingo Ramūno Radavičiaus šūvio iš krašto įskriejo į vartus.

Sutrikę austrai rungtynių pabaigoje vis tik įstengė apsiginti nuo „Žalgirio“ atakų bei išplėšti lygiąsias.

Galutinis dvikovos rezultatas 1:1 reiškia, jog žalgiriečiams, norint patekti į tolimesnį etapą, antrosiose rungtynėse reikės įmušti bent vieną įvartį.

Šiame susitikime Lietuvos vicečempionų gretose debiutavo visi trys prieš pat Europos lygos kovas komandą papildę naujokai: įvartį pelnęs Ramūnas Radavičius, saugas Andro Švrljuga bei varžovų gynybą aštriais reidais į baudos aikštelę draskęs puolėjas Kamilis Bilinskis.

Atsokomoji dvikova vyks lygiai po savaitės (liepos 26 d.) Austrijoje, Maria Enzersdorfo miestelyje, „Trenkwalder“ futbolo arenoje. Joje rungtynes gali stebėti 12 tūkstančių žiūrovų.

VMFD „Žalgiris" 1:1 Miodlingo „Admira Wacker“ Įvarčiai: Ramūnas Radavičius (72'); Philippas Hosineris (12')

Geltonos kortelės: Calumas Elliotas (79'), Ramūnas Radavičius (89'), Egidijus Vaitkūnas (90'); Richardas Winbichleris (77').

VMFD „Žalgiris“: Armantas Vitkauskas, Andrius Skerla, Luka Peričius, Egidijus Vaitkūnas, Ramūnas Radavičius, Vaidotas Šilėnas (Pavelas Komolovas 84'), Andro Švrljuga (Kamilis Bilinskis 46'), Andrejus Nagumanovas (Mario Grgurovičius 83'), Mantas Kuklys, Tomislavas Pekas, Calumas Elliotas.

Miodlingo „Admira Wacker“: Patrikas Tichleris, Gernotas Plassinggeris, Richardas Winbichleris, Danielis Drecheris, Stephanas Palla, Marcelis Sabitzeris, Patrickas Mevoungou, Danielis Tothas, Patrikas Ježekas, Stefanas Schwabas (Lukas Thuerauer 81'), Philippas Hosineris (Issiaka Ouedraogo 64').