Pirmą kartą Lietuvos šaškių istorijoje iš karto du Lietuvos sportininkai viename pasaulio čempionate iškovojo du aukso medalius. Bulgarijoje vykusiose pasaulio paprastųjų šaškių jaunimo, jaunių, jaunučių ir vaikų pirmenybėse čempionais tapo Edgaras Petrauskas bei Domantas Norkus.

E. Petrauskas jaunimo (iki 19 metų) grupės varžybose surinko10 taškų iš 14 galimų. Sidabras ir bronza atiteko Ukrainos atstovams - atitinkamai Maksimui Šarovui (10 tšk.) ir Bogdanui Pančenkovui (9 tšk.).

D. Norkus jaunių (iki 16 metų) grupės varžybose pelnė 13 taškų (5 pergalės, 3 lygiosios) iš 16 galimų. Antrą vietą užėmė Kazachstano atstovas Miratas Žekejevas (12 tšk.), o trečias buvo rusas Nikita Slavianovas (10 tšk.).

Šiaulių sporto mokyklos „Dubysa“ auklėtinius E. Petrauską ir D. Norkų treniruoja Vladas Valantinas.