Paryžiuje (Prancūzija) vykstančių tarptautinių plaukimo varžybų „Open EDF“ vyrų 200 m plaukimo krūtine varžybose penktadienį Lietuvos atstovas Giedrius Titenis užėmė trečiąją vietą.

Lietuvis finale distanciją įveikė per 2 min. 13,76 sek.

Nugalėjo britas Maiklas Džemisonas (Michael Jamieson, 2.11,24). Antras finišavo lenkas Slavomiras Kučkas (Slawomir Kuczko, 2.13,71).

G. Titenis atrankos varžybose tarp 24 plaukikų buvo antras (2.15,01).

Vytautas Janušaitis 100 m plaukimo nugara varžybose užėmė penktąją vietą. Jis finale distanciją įveikė per 56,20 sek.

Atrankos varžybose V. Janušaitis tarp 19 plaukikų buvo ketvirtas (56,56 sek.).

G. Titenis 50 m plaukimo krūtine rungtyje užėmė devintąją vietą. Jis B finale finišavo pirmas (28,19 sek.). Atrankos varžybose lietuvis tarp 31-o plaukiko buvo dešimtas (28,77 sek.).

100 m plaukimo laisvuoju stiliumi varžybose Mindaugas Sadauskas užėmė 13-ąją vietą. Jis B finale finišavo penktas (50,14 sek.). Atrankos varžybose lietuvis tarp 61-o plaukiko buvo 12-as (50,18 sek.).