janušaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „janušaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „janušaitis“.

Europos plaukimo čempionatas Lietuvoje – idėja arti tikrovės

Šarūnas Mazalas, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt Dar pernai Londono olimpinėse žaidynėse dalyvavęs Vytautas Janušaitis dabar dažniau matomas ne plaukiko, o oficialiu kostiumu. Šiemet jis ne tik tapo valstybės tarnautoju, bet ir įgijo magistro diplomą Belgijoje. Premjero patarėjo sporto reikalams V. Janušaičio diplominio darbo tema – galimybė Lietuvoje surengti Europos plaukimo čempionatą laikiname sustatomame 25 metrų baseine.
2013-11-18

Trejose olimpinėse žaidynėse dalyvavęs plaukikas V. Janušaitis baigia karjerą

Vytautas Janušaitis yra vienas iš trijų lietuvių, įvykdžiusių normatyvą ir turinčių kelialapį į šią vasarą vyksiantį pasaulio plaukimo čempionatą. Tačiau į baseiną plaukikas dabar lipa rečiau nei mina Vyriausybės rūmų duris. Sportininko karjerą 31 metų V. Janušaitis iškeitė į politiką.   Jis trečią savaitę dirba premjero Algirdo Butkevičiaus patarėju sporto klausimais.
2013-02-27

Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybėse D. Rapšys pagerino V. Janušaičiui priklausiusį Lietuvos rekordą

Pirmąją Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybių dieną išdalinta 12 medalių komplektų. Komandinėje įskaitoje pirmauja Kauno plaukimo mokykla iškovojusi 10 medalių (iš jų 4 aukso, 3 sidabro ir 3 bronzos), antroje vietoje žengia Panevėžio Žemyna – 6 medaliai (2 aukso, 4 sidabro), trečioje Kauno centro sporto mokykla (2 aukso, 3 sidabro, 3 bronzos), rašo ltuswimming.lt. Plaukdamas 200 m l. stiliumi panevėžietis Danas Rapšys pagerino Vytautui Janušaičiui priklausiusį Lietuvos rekordą.
2013-02-22

Plaukikas V. Janušaitis Londono olimpinėse žaidynėse – 39-as

Lietuvos plaukikas Vytautas Janušaitis Londono olimpinių žaidynių vyrų 100 m plaukimo peteliške atrankos varžybose ketvirtadienį užėmė 39-ąją vietą ir nepateko į pusfinalį. 30-metis kaunietis distanciją įveikė per 54,17 sek. ir antrajame atrankos plaukime finišavo septintas. Greičiausiai atrankos varžybose plaukė 20-metis Pietų Afrikos Respublikos (PAR) Čadas le Klosas (Chad le Clos) - 51,54 sek.
2012-08-02

V. Janušaitis: vos neiškritau iš tribūnų, kai R. Meilutytė ėmė auksą

Olimpinės žaidynės trečiadienį vakare pasibaigė paskutiniam Lietuvos plaukikui Londono Vytautui Janušaičiui. „Sau keltą tikslą įvykdžiau – ir vieta, ir rezultatas yra aukštesni nei Pekino olimpiadoje“, - tvirtino Lietuvos plaukikas. 30 metų kaunietis vyrų 200 m kompleksinio plaukimo pusfinalyje distanciją įveikė per 2 min. 0,13 sek., užėmė 13 vietą ir nepateko į finalą. Atrankos varžybose ryte lietuvis distanciją įveikė per 1 min. 59,84 sek. ir, užėmęs 14 vietą, pateko į pusfinalį.
2012-08-01

V. Janušaitis nepateko į 200 metrų kompleksiniu būdu finalą ir užėmė 13 vietą

Lietuvos plaukikas Vytautas Janušaitis Londono olimpinių žaidynių vyrų 200 m kompleksinio plaukimo pusfinalyje trečiadienį užėmė 13-ąją vietą ir nepateko į finalą. 30-metis kaunietis distanciją įveikė per 2 min. 0,13 sek. Greičiausiai pusfinalyje plaukė 27-erių metų amerikietis Rajanas Loktė (Ryan Lochte) - 1 min. 56,13 sek. Į ketvirtadienį vyksiantį finalą pateko aštuoni plaukikai. V. Janušaitis atrankos varžybose tarp 36 dalyvių buvo 14-as (1 min. 59,84 sek.
2012-08-01

Plaukikas V. Janušaitis – 200 m plaukimo kompleksiniu būdu pusfinalyje

Plaukikas Vytautas Janušaitis 200 m plaukime kompleksiniu būdu distanciją įveikė per 1:59:84 min ir pateko į pusfinalį. Jis į pusfinalį tarp 16 geriausių plaukikų pateko 14 laiku. Pusfinalis vyks 22:36 val. Lietuvos laiku.
2012-08-01

Plaukikas G. Titenis varžybose Prancūzijoje – ketvirtas

Paryžiuje (Prancūzija) vykusių tarptautinių plaukimo varžybų „Open EDF“ vyrų 100 m plaukimo krūtine varžybose šeštadienį Lietuvos atstovas Giedrius Titenis užėmė ketvirtąją vietą. Lietuvis finale distanciją įveikė per 1 min. 1,34 sek. G. Titenis atrankos varžybose, kuriose dalyvavo 31 plaukikas, buvo pirmas (1.01,56). Vytautas Janušaitis 200 m kompleksinio plaukimo varžybose užėmė devintąją vietą.
2012-07-08

Plaukikas G. Titenis varžybose Prancūzijoje – trečias

Paryžiuje (Prancūzija) vykstančių tarptautinių plaukimo varžybų „Open EDF“ vyrų 200 m plaukimo krūtine varžybose penktadienį Lietuvos atstovas Giedrius Titenis užėmė trečiąją vietą. Lietuvis finale distanciją įveikė per 2 min. 13,76 sek.
2012-07-07

Plaukikas V. Janušaitis Europos čempionate – septintas

Lietuvis Vytautas Janušaitis Debrecene (Vengrija) vykstančio 31-ojo Europos plaukimo čempionato vyrų 200 m kompleksinio plaukimo varžybose užėmė septintąją vietą. 30-metis kaunietis finale trečiadienį nuotolį įveikė per 2 min. 2,08 sek. ir pranoko tik Italijos plaukiką. Europos čempionu tapo vengras Laslas Čehas (Laszlo Cseh) - 1 min. 56,66 sek. Jis 1,07 sek. pagerino sau pačiam priklausiusį Senojo žemyno čempionatų rekordą.