Pirmąją Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybių dieną išdalinta 12 medalių komplektų. Komandinėje įskaitoje pirmauja Kauno plaukimo mokykla iškovojusi 10 medalių (iš jų 4 aukso, 3 sidabro ir 3 bronzos), antroje vietoje žengia Panevėžio Žemyna – 6 medaliai (2 aukso, 4 sidabro), trečioje Kauno centro sporto mokykla (2 aukso, 3 sidabro, 3 bronzos), rašo ltuswimming.lt.

Plaukdamas 200 m l. stiliumi panevėžietis Danas Rapšys pagerino Vytautui Janušaičiui priklausiusį Lietuvos rekordą. Nuo šiol naujasis rekordas lygus 1.49,50 min. Vilniaus vandens sporto mokyklos auklėtinis Povilas Strazdas pagerino Lietuvos vaikinų iki 17 m. rekordą 400 m konpl. plaukimo nuotolyje – 4.31,74 min. Abu rekordininkai prieš daugiau nei savaitę grįžo iš treniruočių stovyklos aukštikalnėse (Siera Nevada (Ispanija)).

200 m l.stiliumi tarp moterų pirma finišavo Jūratė Ščerbinskaitė (2.04,18 min.)

50 m nugara nuotolyje abi pirmos vietos atiteko Kauno plaukimo mokyklos auklėtiniams: moterų tarpe laimėjo Ugnė Mažutaitytė (30,98 sek.), vyrų tarpe Gytis Stankevičius (26,90 sek.). 200 m krūtine nuotolį laimėjo Urtė Kazakevičiūtė (2.38,83 min.) ir Giedrius Titenis (2.16,19 min.).

100 m peteliške nepralenkiama buvo Vaiva Gimbutytė (1.02,47 min.) ir Deividas Margevičius (54,89 sek.).

400 m koml. plaukimu pirma finišavo Alina Taran (5.16,70 min.) 4 x 200 m l.stiliumi estafetėse tarp moterų laimėjo Panevėžio Žemynos komanda (9.04,43 min.), tarp vyrų Vilniaus vandens sporto mokykla (7.55,74 min.)

Varžybos Alytuje tęsis dar 2 dienas. Penktadienį (vasario 22 d.) finaliniai plaukimai prasideda nuo 17 val., šeštadienį (vasario 23 d.) nuo 16 val. Įėjimas nemokamas.