0

Šį savaitgalį (birželio 16–17 d.) SEB arenoje jau antrą kartą surengtas žurnalo „Ieva“ moterų teniso turnyras, kuriam vykstant teniso kortuose buvo visko – ir įnirtingų kovų, ir vakarinių suknelių.

Šiame turnyre šiemet dalyvavo 65 dalyvės. Jauniausiai jų – 18, vyriausiai – beveik 70. Moterys žaidė suskirstytos į 4 amžiaus grupes. Vyresnės nei 35 metų dalyvės kovojo ne tik dėl nugalėtojos vardo, bet ir dėl reitingo taškų.

Jauniausioje amžiaus grupėje (18–25 m.) pergale džiaugėsi Greta Aidukaitė, antra vieta atiteko Paulinai Vildaitei, trečia – Erikai Kavaliauskaitei. 25–35 metų amžiaus grupėje nugalėtoja tapo Eglė Markelytė, Erika Paulė užėmė antrą vietą, Jurgita Kveselaitė – trečią. Įtempčiausia kova vyko 35–45 metų amžiaus grupėje. Joje susirinko daugiausia tenisininkių: po įtemptos kovos pirmoji vieta atiteko Linai Drakšienei, antroji – Neringai Sveikatienei, trečia – Beatai Zykienei. Vyriausiųjų grupėje (45+) nugalėtoja tapo Violeta Matulaitienė, antroji liko Jūratė Vaičiulonytė, trečioji – Elena Gykienė.

Šiame turnyre merginų laukė ne viena organizatorių parengta staigmena. Dešimt burtais atrinktų merginų buvo paprašyta į varžybas atsinešti ne tik teniso raketę ir aprangą, bet ir puošnią suknelę. Šios merginos teniso kortuose dalyvavo fotosesijoje filmuojant vaizdo klipą ir išbandė, ką reiškia žaisti tenisą su vakarine suknele.

Tenisas – nepaprastai gražus ir elegantiškas sportas. Tad vakarinės suknelės, ypatingas makiažas ir įspūdingos šukuosenos teniso kortuose, manau, labai tinka. Buvo nepaprastai smagu dalyvauti fotosesijoje, visos nekantraudamos laukiame rezultatų“, – įspūdžius pasakojo viena iš dalyvių.