Pirmojo Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionato nugalėtojais tapo Panevėžio žurnalistai. Jie finale šeštadienį Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijoje 24:13 (10:6, 14:7) įveikė Kauno žurnalistų komandą, skelbiama pranešime spaudai.

Trečiąją vietą užėmė Vilniaus universiteto žurnalistikos studentai, kurie 31:27 (13:12, 18:15) parklupdė organizatorių - Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) sporto klubo „Press'as“ krepšininkus.

„Turnyras pavyko puikiai. Rungtynės vyko nepaprastai atkakliai. Neabejoju, kad kitąmet jis bus dar sėkmingesnis“, - sakė sporto klubo pirmininkas Tautvydas Vencevičius.

Čempionato prizininkus apdovanojo prizus įsteigusio Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) direktoriaus pavaduotojas Vytautas Vainys.

Turnyre dalyvavo aštuonios ekipos: dvi „Press'o“ komandos, Kauno, Panevėžio, „15 min.“, LRT, „Lietuvos ryto“ televizijos ir VU žurnalistų. Jos buvo suskirstytos į dvi grupes - „Vytauto“ ir „Birutės“. Rungtynes sudarė du kėliniai po 10 min. Po dvi geriausias grupės komandas pateko į pusfinalį.

Naudingiausiu čempionato žaidėju pripažintas Kauno komandos krepšininkas Tomas Grigalevičius, o finalo - panevėžietis Donatas Brazdeikis.