Įspūdinga pergale Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato ketvirtfinalio seriją pradėjo  Prienų „Rūdupio“ klubas. Spurtą 20:0 ketvirtajame kėlinyje surengę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savo aikštelėje 94:64 (15:18, 28:20, 23:15, 28:11) nušlavė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą ir serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0.

Antrosios rungtynės ketvirtadienį vyks Pasvalyje.

Pirmasis dvitaškiu krepšį „atrišo“ A.Juškevičius, čia pat Pasvalio ekipa atsakė 9:0 ir išsiveržė į priekį (2:9). Kėliniui įpusėjus šeimininkai sumažino atsilikimą iki 4 taškų (7:11). Po pirmųjų dešimties minučių prieniškiai turėjo 3 taškų deficitą - 15:18.

Antrajame kėlinyje sužaidus keturias minutes Edgaras Želionis tolimu metimu išlygino rezultatą (25:25), tačiau Trevonas Hughesas vėl padėjo svečiams šiek tiek atitrūkti - 30:27. Ado Juškevičiaus ir Gintaro Kadžiulio dvitaškiai likus žaisti tris minutes leido jau Prienų klubui įgyti trijų taškų persvarą (33:30), o Ado Juškevičiaus tritaškis padidino prieniškių pranašumą iki rekordinio - 41:35. Per likusį laiką „Pieno žvaigždėms“ pavyko tik minimaliai sumažinti deficitą ir įpusėjus susitikimui Virginijaus Šeškaus auklėtiniai buvo priekyje - 43:38.

Trečiąjį ketvirtį „Rūdupio“ komanda pradėjo atkarpa 10:3 ir A.Juškevičius tolimu metimu pirmą kartą padidino aikštės šeimininkų atotrūkį iki dviženklio - 53:41. Žydrūno Kelio tolimas metimas sumažino svečių deficitą iki aštuonių taškų (48:56), o Sylvesteris Morganas ir Leroy'us Noblesas baudų metimais vėl sugrąžino intrigą - 56:51. Visgi Artūro Milaknio tolimas metimas vėl sugrąžino „Rūdupio“ ekipai dviženklę persvarą (61:51), po prieš lemiamą ketvirtį aikštės šeimininkai buvo priekyje - 66:53.

Svečių žaidimas visiškai subyrėjo ketvirtajame kėlinyje. Po A.Milaknio tritaškio bei A.Labucko dėjimo su pražanga „Rūdupis“ jau ėmė triuškinti varžovus (72:53), o po E.Želionio bei Simo Buterlevičiaus metimų skirtumas viršijo dvidešimties taškų ribą - 76:53. Sužaidus tris minutes T.Hughesas buvo nubaustas technine pražanga, o dar po kelių minučių bei prieniškių skirto 20:0 komandas jau skyrė 33 taškai - 86:53. Per likusį laiką jokios intrigos nebuvo ir „Rūdupis“ nušlavė varžovus 94:64.

„Rūdupis“: A.Labuckas 16 (dvitaškiai 3/3, baudos 7/9), A.Juškevičius 14, V.Dabkus 13, A.Milaknis ir E.Želionis - po 11, G.Orelikas 9 (dvitaškiai 3/3, tritaškiai 1/5), G.Kadžiulis 8 (8 rez. perd.).

„Pieno žvaigždės“: T.Hughesas 16 (tritaškiai 1/5, 6 kld.), E.Bendžius 10 (tritaškiai 2/7), S.Morganas 9.