Kaire (Egiptas) vykstančiose Federacijos taurės (FedCup) Europos-Afrikos zonos trečios grupės varžybose Lietuvos moterų teniso rinktinė iškovojo dar vieną pergalę. Antrąją turnyro dieną lietuvės rezultatu 3:0 įveikė Moldovos komandą.

Joana Eidukonytė 6:2 6:0 sutriuškino septyniolikmetę Aliną Soltanic (721 pasaulio jaunių reitingas), o Lina Stančiūtė 6:2 6:2 įveikė 23 metų amžiaus Julią Helbet.

Dvejetų susitikime Justina Mikulskytė ir Akvilė Paražinskaitė 6:0 6:2 įveikė Melisos Martinov (984 pasaulio jaunių reitingas) ir Alisos Soltanic porą.

Lietuvės, kurios pirmadienį įveikė Namibijos atstoves, B grupėje dar susitiks su Egipto, Tuniso ir Kipro komandomis.

A grupėje rungtyniauja Maroko, Armėnijos, Airijos, Maltos ir Kenijos rinktinės.

Į atkrintamąsias varžybas iš grupių pateks po dvi komandas. Pusfinalių nugalėtojos iškovos kelialapius į Europos/Afrikos zonos II grupę.