0

Nicoje (Prancūzija) vykusio pasaulio dailiojo čiuožimo čempionato solisčių varžybas laimėjo keturiskart Europos čempionė Carolina Kostner (189,94 tšk.) iš Italijos.

25 metų čiuožėja pasaulio čempione tapo pirmą kartą. C. Kostner pasaulio pirmenybėse dalyvavo devintą kartą. Ji du kartus buvo trečia ir kartą - antra.

Sidabro medalį pelnė 21 metų rusė Aliona Leonova (184,28 tšk.), o bronzos - 27 metų japonė Akiko Suzuki (180,68 tšk.). Šios dvi čiuožėjos pasaulio čempionato prizininkėmis tapo pirmą kartą.

Solistų varžybas antrus metus iš eilės laimėjo 21 metų kanadietis Patrickas Chanas (266,11 tšk.).

Kanados čiuožėjas 2009 ir 2010 metais pasaulio pirmenybėse buvo antras.

Sidabro medalį pelnė 2010 metų pasaulio čempionas 26 metų japonas Daisuke Takahashi (259,66 tšk.), o bronzos - 17-metis japonas Yuzuru Hanyu (251,06 tšk.).

Pagrindinėse solisčių ir solistų varžybose dalyvavo po 30 čiuožėjų.