Ketvirtadienį SMScredit.lt - Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) prasidėjo atkrintamosios varžybos. Keturiomis rungtynėmis startavusiame etape pirmąsias pergales serijoje iki dviejų pergalių iškovojo Molėtų „Ežerūnas karys“, Pakruojo „Meresta“ ir Jonavos „Triobet“. Mažeikių „Mažeikių“ ir Vilniaus „Š. Marčiulionio krepšinio akademijos“ dvikovoje dėl sulaužytos lentos nugalėtojas nepaaiškėjo, praneša oficiali turnyro interneto svetainė.

Šiaurės Lietuvos derbyje Joniškio “Delikatesas„ namuose priėmė abukart šiame sezone įveiktą Pakruojo “Merestos“ klubą. Tačiau trečioji tarpusavio dvikova sėkmingiau klostėsi svečiams. Nuo pat pradžių dominavę „Merestos“ krepšininkai pateikė netikėtumą, įveikdami joniškiečius rezultatu 81:66. Pakruojiečiai įrodė galintys kautis su bet kuriuo varžovu net ir jų pačių arenoje.

Jonavoje akis į akį stojo vietos “Triobet„ ir Vilniaus “Statyba“. Pirmajame kėlinyje dvidešimt taškų išsiveržę šeimininkai atrodė nesustabdomi. Tačiau antroje rungtynių pusėje šeimininkai pradėjo klysti. Sostinės klubo krepšininkai pranašumą ištirpdė, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį. Visgi pergalingai užbaigti varžybų svečiams nepavyko, o geriau sužaidę varžybų pabaigą jonaviečiai iškovojo pergalę 80:74.

Kauno “Žalgiris - Sabonio krepšinio centras„ savo aikštelėje priėmė Molėtų “Ežerūną karį“. Atkakliose rungtynėse kova taškas į tašką virė tris sup use kėlinio. Iki varžybų pabaigos likus dviems minutėms, jaunųjų žalgiriečių persvara padidėjo iki 8 taškų, tačiau nuo to laiko iki finalinės sirenos kauniečiai tepelnė tašką, o jų varžovai įmetė net 12 ir išsivežė svarbią pergalę 74:77.

Kurioziška situacija įvyko paskutinėse ketvirtadienio rungtynėse Mažeikiuose. „Mažeikių“ ir Vilniaus „Š.Marčiulionio krepšinio akademijos“ rungtynės buvo nutrauktos, kai svečių vidurio puolėjas Egidijus Mockevičius dėjimu iš viršaus sulaužė krepšinio lentą.

Nacionalinė krepšinio lyga (NKL) skelbia, jog ketvirtadienį nutrauktos aštuntfinalio rungtynės tarp "Mažeikių" ir Vilniaus "Š.Marčiulionio krepšinio akademijos" bus peržaistos sekmadienį. Tiesa, susitikimas vyks ne Mažeikiuose, bet sostinėje. Rungtynės prasidės 17 val.

Beje, "Mažeikiai" nubausti pinigine bauda už blogą rungtynių organizavimą - "Š.Marčiulionio krepšinio akademijos" atstovui E. Mockevičiui po galingo dėjimo sutrupinus krepšinio lentą, šeimininkai bandė pakeistą sugadintą lentą nauja, tačiau to padaryti nepavyko.

SMScredit.lt – NKL atkrintamųjų varžybų rezultatai:

Joniškio „Delikatesas“ – Pakruojo „Meresta“ 66:81 („Delikatesas“: V.Užkuraitis - 17 tšk.; “Meresta": A.Maneikis - 25 tšk., L. Radavičius – 13 tšk.)

Jonavos „Triobet“ – Vilniaus „Statyba“ 80:74 („Triobet“: T.Sebežiovas 18 tšk.; „Statyba“: O.Varanauskas 24 tšk.)

Kauno „Žalgiris - Sabonio krepšinio centras“ – Molėtų „Ežerūnas karys“ 74:77 („Žalgiris - Sabonio krepšinio centras“: M.Grigonis - 17 tšk.; „Ežerūnas karys“: M.Janišius - 19 tšk.)