0

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos trejos rungtynės.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Shola Ameobi išplėšė „Newcastle“ komandai dramatiškas lygiąsias namie prieš „Sunderland“ ekipą.

Įdomu tai, kad raudonas korteles gavo net du svečių futbolininkai: 58 minutę iš aikštės buvo išvytas Stephane'as Sessegnon, o jau pasibaigus rungtynėms antrą įspėjimą gavo Lee Cattermole'as.

Martino O'Neillo auklėtiniai pirmavo po 24 minutę Nicklaso Bendtnerio realizuoto 11 metrų baudinio, o Demba Ba nepasinaudojo idealia proga atstatyti pusiausvyrą neįmušdamas nuo 11 metrų žymos, tačiau Ameobi išgelbėjo 'šarkas' nuo nesėkmės.

Rezultatai:

„Newcastle“ 1 - 1 „Sunderland“

25' [0 - 1] N.Bendtner (iš 11 m. baudinio), 90' [1 - 1] S.Ameobi,

Londono „Fulham“ 5 - 0 „Wolverhampton“

36' [1 - 0] P.Pogrebnyak, 44' [2 - 0] P.Pogrebnyak, 56' [3 - 0] C.Dempsey, 61' [4 - 0] P.Pogrebnyak, 83' [5 - 0] D.Dempsey.

Londono „Tottenham“ 1 - 3 „Manchester United“

45' [0 - 1] W.Rooney, 60' [0 - 2] A.Young, 69' [0 - 3] A.Young, 87' [1 - 3] J.Defoe.