DNB LKF taurė liko Kauno „VIČI-Aisčių“ krepšininkių rankose. Kaunietės šiandien turnyro finale po atkaklios kovos palaužė Vilniaus „Kibirkštį-Tichę-IKI“ 73:64 (14:18, 19:20, 26:13, 14:13) ir iškovojo šį titulą antrą kartą iš eilės.

Sostinės klubas tesėjo pažadą rimtai susikauti su favoritėmis. Vilnietės diktavo savo sąlygas pirmuosius 2 kėlinius ir prieš didžiąją pertrauką pirmavo 38:33. „VIČI-Aistės“ per pirmuosius 2 kėlinius nieko negalėjo padaryti vilniečių vidurio puolėjai Gintarei Petronytei - aukštaūgė pelnė 17 taškų. „Kibirkštis-Tichė-IKI“ iki pertraukos puolime atkovojo 7 kamuolius, privertė kaunietes suklysti net 15 kartų ir pelnyta pirmavo.

Per didžiąją pertrauką Mantas Šernius sugebėjo tinkamai pertvarkyti „VIČI-Aisčių“ žaidimą. Kaunietės nuo pirmų akimirkų ėmė dvigubinti gynybą prieš G. Petronytę ir pačios rengė žaibiškas atakas. Trečiajame kėlinyje sužaidus vos pusantros minutės jau „VIČI-Aistės“ pirmavo 41:40, netrukus jų persvara šoktelėjo iki 49:40. Rekordinė kauniečių persvara tapo po dviejų iš eilės Vitos Kuktienės tritaškių metimų - 55:42.

Vėliau „Kibirkšties-Tichės-IKI“ krepšininkės prisitaikė prie pasikeitusio favoričių žaidimo, sustabdė jų spurtą, tačiau pačios priartėti jau nebesugebėjo.

„VIČI-Aistes“ į pergalę vedė Vita Kuktienė, pelniusi 18 taškų (7 atk. kam., 4/5 tritaškiai), Courtnay Pylipaitis įmetė 16, Vaida Sipavičiūtė surinko 14.

„Kibirkšties-Tichė-IKI“ komandoje išsiskyrė Gintarė Petronytė, įmetusi 21 tašką ir atkovojusi 7 kamuolius, Kristina Vengrytė pelnė 12, Sakelle Daniels 11, Greta Sniokaitė - 9.