0

Italijos „Serie A“ 18-ojo turo rungtynėse užfiksuotas ne vienas netikėtumas. Pirmenybių lyderiai „Milan“ ir Turino „Juventus“ klubai barstė taškus, tuo metu artimiausieji persekiotojai nesnaudė.

Įdomiausia kova vyko centrinėje dvikovoje, kurioje susitiko „Milan“ ir „Inter“ klubai. Milano derbį minimaliu rezultatu 1-0 laimėjo trenerio Claudio Ranieri auklėtiniai.

Vos prasidėjus susitikimui įvartį įmušė „mėlynųjų“ saugas Thiago Motta, tačiau jis nebuvo užskaitytas, kadangi futbolininkas pasižymėjo iš nuošalės.

Po šio epizodo didžioji dalis kėlinio priklausė „Milan“ ekipai, kuri kūrė išties pavojingus epizodus prie varžovų komandos vartų.

Ne kartą pasižymėti galėjo ir Alexanderis Pato, ir Zlatanas Ibrahimovičius, tačiau abejiems futbolininkams vis pritrūkdavo tikslumo.

40-ą minutę „Inter“ ekipa turėjo bene realiausią progą įmušti pirmąjį įvartį. Vienas prieš vartininką Christianą Abiati atsidūręs saugas Ricky Alvarezas nesugebėjo tiksliai nukreipti kamuolio į vartų stačiakampį.

Antrame kėlinyje vaizdas pasikeitė. Pavojingesnių atakų buvo galima įžvelgti prie „Milan“ komandos vartų. Galiausiai 54-ą minutę Diego Milito išvedė „Inter“ į priekį. Klaidą gynyboje padaręs Ignazio Abate leido argentiniečiui nieko netrukdomam atlikti smūgį bei persverti rezultatą.

Per likusį laiką komandos daugiau įvarčių neįmušė, todėl Milano derbyje triumfavo „Inter“ klubas. Po šios pergalės „mėlynieji“ ir toliau išlieka 5-oje pozicijoje, tuo metu „Milan“ ekipa nepasinaudojo puikia proga atitrūkti nuo „Juventus“ klubo, kuris namų rungtynėse nesugebėjo įveikti „Cagliari“.

Rezultatai:

„Milan“ 0 – 1 „Inter“

54' [0 – 1] Diego Milito.

„Parma“ 3 – 1 „Siena“

24' [1 – 0] Jonathan Biabiany, 66' [2 – 0] Francesco Valiani, 80' [2 – 1] Paolo Grossi, 90' [3 – 1] Sebastian Giovinco.

„Juventus“ 1 – 1 „Cagliari“

7' [1 – 0] Mirco Vučinič, 48' [1 – 1] Andrea Cossu.

„Genoa“ 3 – 2 „Udinese“

14' [0 – 1] Damiano Farronetti, 49' [1 – 1] Andreas Granqvist, 51' [2 – 1] Boško Jankovič, 71' [3 – 1] Rodrigo Palacio, 75' [3 – 2] Antonio Di Natale (11m.).

„Fiorentina“ 0 – 1 „Lecce“

66' [0 – 1] David Di Michele (11m.).

„Chievo“ 1 – 0 „Palermo“

50' [1 – 0] Paolo Sammarco.

„Cesena“ 3 – 1 „Novara“

20' [1 – 0] Adrian Mutu, 39' [2 – 0] Adrian Mutu (11m.), 45' [3 – 0] Leandro Rinaudo (į savus vartus), 89' [3 – 1] Takayuki Morimoto.