0

Trečiąją pergalę Eurolygos C grupėje iškovojo Belgrado „Partizan“ ekipa (3/2), kuri svečiuose dėka fantastiško ketvirtojo kėlinio 69:65 (14:12, 5:19, 20:25, 30:9) pranoko Milano „Emporio Armani“ (2/3) ekipos krepšininkus.

Nors „Partizan“ pirmavo iki antrojo kėlinio vidurio, tačiau tuomet žaidimo gijas į savo rankas perėmė italai, kurie, atrodė, kad sėkmingai išlaikys pranašumą ir iki pat mačo pabaigos. Ketvirtojo kėlinio pradžioje jų persvara dar buvo net 19 taškų - 58:39.

Tačiau tuomet „Partizan“ surengė šturmą, laimėjo atkarpą net 23:5 ir priartėjo jau iki vieno taško - 62:63. Tolimą metimą pataikęs Dušanas Kečmanas netrukus serbus išvedė ir į priekį - 65:63. Šoko apimti italai atrodė sumišę ir nors dar bandė taisyti padėtį, bet „Partizan“ per likusias 30 sekundžių sėkmingai apsigynė ir iškovojo fantastišką pergalę - 69:65.

Nugalėtojams Milanas Mačvanas įmetė 18 taškų (11 atk. kam.), Nikola Pekovičius pridėjo 15, Dušanas Kečmanas 11. Pralaimėjusiems Danilo Gallinari surinko 14 taškų, Stefano Mancinelli ir Malikas Hairstonas pridėjo po 12, Ioannis Bourousis - 10 taškų.