mačvanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mačvanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mačvanas“.

Serbijos čempionais vienuoliktą kartą iš eilės tapo „Partizan“ klubas

Serbijos čempionate vienuoliktą sykį iš eilės triumfavo Belgrado „Partizan“ ekipa, svečiuose 86:82 (28:21, 20:21, 17:18, 21:22) palaužusi to paties miesto „Crvena Zvezda“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių nugalėjusi 3-1. Tai jau devynioliktas „Partizan“ titulas nacionalinėse pirmenybėse. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 19 taškų surinkęs Milanas Mačvanas, Vladimiras Lučičius pridėjo 14, Davis Bertanis - 11 taškų.
2012-06-16

M. Mačvanas ir E. Lorbekas – naudingiausi Eurolygos septintojo turo žaidėjai

Naudingiausio Eurolygos septintojo turo žaidėjo titulą pasidalijo po 25 naudingumo balus surinkę Milanas Mačvanas ir Erazemas Lorbekas. 22 metų 206 cm ūgio M.Mačvanas per 30 minučių surinko 22 (dvitaškiai 6/8, tritaškiai 3/6, baudos 1/2) taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 2 sykius suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei 2 sykius pažeidė taisykles.
2011-12-02

„Partizan“ atsirevanšavo „Maccabi“ už nesėkmę Izraelyje

Svarbią pergalę Eurolygos septintojo turo C grupės susitikime pasiekė Belgrado „Partizan“ (4/3) komanda, namuose 74:71 (24:17, 15:20, 15:11, 20:23) palaužusi Tel Avivo „Maccabi“ (5/2) krepšininkus ir taip atsirevanšavusi už nesėkmę pirmajame rate 66:70. Iki dvikovos pabaigos likus 20 sekundžių J.Farmaras tritaškiu priartino svečius (68:70), o N.Pekovičius atsakė viena taiklia bauda - 71:68. „Maccabi“ atakos metu D.Smithas gavo nesportinę pražangą ir taip palaidojo savo komandos galimybes išsig...
2011-12-01

„Partizan“ ketvirtame kėlinyje panaikino 20 taškų deficitą ir įveikė italus

Trečiąją pergalę Eurolygos C grupėje iškovojo Belgrado „Partizan“ ekipa (3/2), kuri svečiuose dėka fantastiško ketvirtojo kėlinio 69:65 (14:12, 5:19, 20:25, 30:9) pranoko Milano „Emporio Armani“ (2/3) ekipos krepšininkus. Nors „Partizan“ pirmavo iki antrojo kėlinio vidurio, tačiau tuomet žaidimo gijas į savo rankas perėmė italai, kurie, atrodė, kad sėkmingai išlaikys pranašumą ir iki pat mačo pabaigos.
2011-11-17

„Partizan“ atidarė pergalių sąskaitą Eurolygoje

Eurolygos C grupės rungtynėse pirmąją pergalę iškovojo Belgrado „Partizan“ (1/2) ekipa, namuose rezultatu 91:81 (22:17, 30:27, 21:26, 18:11) nugalėjusi Šarlerua „Spirou“ (1/2) komandą. Šeimininkai užtikrintai kontroliavo rungtynes iki didžiosios pertraukos.
2011-11-03

„Anadolu Efes“ Eurolygos sezoną pradėjo pergale Belgrade

Viena šio sezono Eurolygos favoričių Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa pergale pradėjo naująjį Eurolygos sezoną. Pirmosiose C grupės rungtynėse turkai svečiuose 84:73 (27:28, 21:17, 20:6, 16:22) nugalėjo Belgrado „Partizan“ krepšininkus. Lūžis šiose rungtynėse įvyko trečiajame kėlinyje. Įpusėjus susitikimui svečiai pirmavo tik 48:45, tačiau po didžiosios pertraukos Serbijos čempionai buvo tiesiog neatpažįstami.
2011-10-20

„Žalgiris“ ieško sunkiojo krašto puolėjo, M. Mačvanas nori žaisti po 30 minučių

Kauno „Žalgirio“ klubas priekinėje linijoje ieško sunkiojo krašto puolėjo. Tokią informaciją atskleidė Milano Mačvano agentūros atstovas Goranas Savičius. Agentas teigė, kad nors M. Mačvanui kol kas neieškoma kita laikina karjeros stotelė, laukiama Tel Avivo „Maccabi“ trenerių sprendimo. Visgi dėl sugriežtintų legionierių limito taisyklių Izraelio čempionai gali būti priversti skolinti 21 metų 206 cm ūgio puolėją.
2011-10-12

„Žalgiris“ nori pasiskolinti M. Mačvaną

Izrealio žiniasklaida praneša, kad Kauno „Žalgirio“ klubas priekinę liniją nori sustiprinti 21 metų 206 cm ūgio puolėju Milanu Mačvanu, atstovaujančiu Tel Avivo „Maccabi“ komandai. Skelbiama, jog serbas Lietuvos čempionams būtų skolinimas visą 2011-2012 metų sezoną. Anot Izraelio žiniasklaidos, „Žalgiris“ sutiktų M. Mačvanui mokėti visą atlyginimą, kuris siekia apie 650 tūkst. JAV dolerių. „Maccabi“ interesas - suteikti aukštaūgiui kuo daugiau žaidimo laiko.
2011-10-11

„Maccabi" M. Mačvaną skolins „Caja Laboral" klubui

Tel Avivo „Maccabi“ ekipai priklausantis Serbijos rinktinės žaidėjas Milanas Mačvanas kitą sezoną veikiausiai rungtyniaus Ispanijoje. Skelbiama, kad puolėjas bus skolinamas Vitorijos „Caja Laboral“ ekipai. Žydai svarstė variantą išnuomoti praėjusį sezoną blankiai žaidusį Richardą Hendrixą, tačiau jo geras žaidimas draugiškose rungtynėse privertė apsigalvoti. „Geltonieji“ priversti ieškoti išeičių kam skolinti krepšininkus dėl legionierių limito.