0

Šeštadienį visame pasaulyje toliau buvo žaidžiami draugiški mačai tarp nacionalinių rinktinių. Bene pagrindinis iš jų buvo rungtynės tarp stipriausias pasaulio lygas turinčių šalių – Anglijos ir Ispanijos rinktinių mačas Londono „Wembley“ stadione.

Šiose rungtynėse abidvi ekipos turėjo realių šansų pasižymėti, tačiau tiek ispanai, tiek anglai nesugebėjo išnaudoti savo galimybių deramai, išskyrus vieną epizodą.

49-ą minutę po baudos smūgio, Darreno Bento smūgiuotas kamuolys atsimūšė į virpstą, tačiau po to pirmasis prie kamuolio suskubo kapitonas Frankas Lampardas, galva pamušęs kamuolį į tuščius Pepe Reinos ginamus vartus.

Vėliau Ispanijos rinktinė turėjo keletą galimybių pasižymėti – kaip antai Davido Villos išėjimas vienas prieš vieną su varžovų vartininku, ar Cesco Fabregaso smūgis šalia virpsto. Taigi anglai iškovojo minimalią pergalę prieš pasaulio ir Europos čempionus.

Kituose mačuose, Velsas 4-1 sutriuškino Norvegijos nacionalinę komandą, Meksikos rinktinė 2-0 įveikė Serbiją, Alžyras palaužė Maroko komandą, o Pietų Afrikos rinktinė lygiosiomis 1-1 išsiskyrė su Dramblio Kaulo Kranto ekipa.

Anglija 1 – 0 Ispanija

49' [1 – 0] Frank Lampard

Pietų Afrika 1 – 1 Dramblio Kaulo Krantas

36' [0 – 1] Siboniso Haxa (į savus vartus)

53' [1 – 1] Katlego Mphela

Meksika 2 – 0 Serbija

3' [1 – 0] Carlos Salcido

88' [2 – 0] Javier Hernandez

86' Aleksandr Kolarov (Serbija)

Velsas 4 – 1 Norvegija

11' [1 – 0] Gareth Bale

15' [2 – 0] Craig Bellamy

61' [2 – 1] Eric Huseklepp

88' [3 – 1] Sam Vokes

89' [4 – 1] Sam Vokes

Alžyras 1 – 0 Marokas

42' [1 – 0] Ryad Boudebouz

Nigerija 0 – 0 Bostvana