0

Pirmąją pergalę moterų krepšinio klubų Eurolygos varžybose iškovojo Kauno „Viči-Aisčių“ komanda. Ji penktojo turo rungtynėse A grupėje trečiadienį namuose 71:51 (20:8, 18:11, 22:13, 11:19) nugalėjo Dėro „Uni Seat“ (Vengrija) krepšininkes.

Pirmąjį ketvirtį „Viči-Aistės“ laimėjo 20:8. Paskutinę antrojo kėlinio minutę šeimininkių pranašumas padidėjo iki 21 taško (36:15), o 33-iąją min. komandas jau skyrė 31 taškas (50:19). Per likusį susitikimo laiką „Uni Seat“ krepšininkėms pavyko tik šiek tiek sumažinti atsilikimą.

„Viči-Aistės“ taikliau atakavo iš visų pozicijų ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 45-39. Tiesa, kaunietės pataikė tik devynis baudų metimus iš 25 (36 proc.), tačiau varžovės „baudas“ metė dar prasčiau - jos pataikė tik vieną metimą iš 10.

Kauno komandai 12 taškų pelnė Vita Kuktienė, po 10 - Sandra Linkevičienė ir Aija Putninia, 9 - Rima Valentienė, 8 - Vaida Sipavičiūtė, 7 - Santa Okockytė, po 6 - Amanda Kemežys ir Courtnay Pilypaitis, 3 - Tatjana Lichtarovič.

Ketvirtąją nesėkmę patyrusioje Dėro ekipoje Nora Nagy surinko 14 taškų, Iva Ciglar ir Edita Sujanova pridėjo po 8 taškus.

Kitas Eurolygos varžybų rungtynes „Viči-Aistės“ žais lapkričio 17 dieną svečiuose su Gdynės „Lotos“ (Lenkija) krepšininkėmis.