uni seat

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „uni seat“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „uni seat“.

Moterų Eurolygoje – dešimtas „VIČI-Aisčių“ pralaimėjimas

Kauno „VIČI-Aistėms“ nepavyko iškovojo trečiosios pergalės Eurolygoje. Kaunietės išvykoje nusileido Dėro „Uni Seat“ ekipai, kurią buvo įveikusi savo aikštėje, rezultatu 90:70 (20:19, 27:15, 19:18, 24:18).  Patyrusių 10 nesėkmę Lietuvos čempionių sąskaitoje lieka 2 pergalės, teigiama pranešime spaudai.
2012-01-19

„Viči-Aistės“ iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje

Pirmąją pergalę moterų krepšinio klubų Eurolygos varžybose iškovojo Kauno „Viči-Aisčių“ komanda. Ji penktojo turo rungtynėse A grupėje trečiadienį namuose 71:51 (20:8, 18:11, 22:13, 11:19) nugalėjo Dėro „Uni Seat“ (Vengrija) krepšininkes. Pirmąjį ketvirtį „Viči-Aistės“ laimėjo 20:8. Paskutinę antrojo kėlinio minutę šeimininkių pranašumas padidėjo iki 21 taško (36:15), o 33-iąją min.