0

Ir toliau įspūdingus rezultatus demonstruoja „Newcastle“ klubas, namie 2-1 įveikęs Liverpulio „Everton“. Pirmasis įvartis krito jau 12 minutę, kai po Danny Simpsono perdavimo iš krašto kamuolį į savų vartų tinklą nukreipė „Everton“ gynėjas Johnny Heitinga.

Jau netrukus Ryanas Tayloras įspūdingu smūgiu iš toli padvigubino pranašumą, bet svečių viltys atgimė prieš pat pertrauką, kai galva rezultatą sušvelnino Jackas Rodwellas.

Visgi antrajame kėlinyje „Newcastle“ neklydo ir išsaugojo pergalingą rezultatą. Paskutinį sykį Alano Pardew auklėtiniai suklupo dar gegužės mėnesį, o dabar nėra įveikti jau 14 dvikovų iš eilės.

Tiesa, dabar laukia trys didžiuliai iššūkiai - mačai su „Manchester City“, „Manchester United“ ir Londono „Chelsea“.

Per 11 mačų iškovojusios septynes pergales bei nepatyrusios pralaimėjimo „šarkos“ bent trumpam pakilo į antrą vietą turnyrinėje lentelėje.

Rezultatai:

Londono „Arsenal“ 3 - 0 „West Bromwich“

22' [1 - 0] R.van Persie, 39' [2 - 0] T.Vermaelen, 74' [3 - 0] M.Arteta.

Birmingemo „Aston Villa“ 3 - 2 „Norwich“

25' [0 - 1] A.Pilkington, 30' [1 - 1] D.Bent, 48' [2 - 1] G.Agbonlahor, 62' [3 - 1] D.Bent, 77' [3 - 2] S.Morison.

„Blackburn“ 0 - 1 Londono „Chelsea“

51' [0 - 1] F.Lampard.

„Liverpool“ 0 - 0 „Swansea“

„Manchester United“ 1 - 0 „Sunderland“

45' [1 - 0] W.Brown (į savus vartus).

„Newcastle“ 2 - 1 Liverpulio „Everton“

12' [1 - 0] J.Heitinga (į savus vartus), 29' [2 - 0] R.Taylor, 45' [2 - 1] J.Rodwell.

„Queens Park Rangers“ 2 - 3 „Manchester City“

28' [1 - 0] J.Bothroyd, 43' [1 - 1] E.Dzeko, 52' [1 - 2] D.Silva, 69' [2 - 2] H.Helguson, 74' [2 - 3] Y.Toure.