Pasaulio jaunimo (iki 19 metų) čempionato C grupės rungtynėse Lietuvos krepšininkai 111:68 (29:13, 32:15, 23:22, 27:18) sumindė Kanados rinktinę.

J.Valančiūnas ir kompanija jau nuo rungtynių pradžios ėmė įrodinėti, kas yra stipresni. Sužaidus kiek daugiau nei minutę mūsiškiai pirmavo 7:0, o dar po dviejų minučių jau turėjo dviženklį pranašumą – 15:5. Kanados komandai niekaip nepavyko sustabdyti galingai rungtyniavusių lietuvių, todėl jų deficitas po pirmojo kėlinio siekė jau 16 taškų – 13:29.

Antrajame ketvirtyje lietuvių traukinys toliau traiškė Kanados rinktinę. Pirmiausia mūsiškiai susikrovė 21 taško pranašumą (36:15), o likus rungtyniauti 3 minutes jau triuškino varžovus 31 taško skirtumu – 55:24. Per likusį laiką K.Maksvyčio kariauna dar šiek tiek atitrūko – 61:28.

Trečiajame ketvirtyje lietuviai nemažino apsukų. Sužaidus 5 minutes mūsiškiai įgijo jau 40 taškų persvarą – 77:37. Kanadiečiams per likusį laiką galiausiai pavyko šiek tiek atsigauti ir nežymiai priartėti – 50:84.

Paskutiniosios dešimt žaidimo minučių tebuvo formalumas. Jų metu lietuviai dar labiau padidino skirtumą ir šventė pergalę 43 taškų persvara - 111:68.