Trisdešimtąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (Smscredit.lt NKL) iškovojo absoliutūs pirmenybių lyderiai Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ (38 ir 1) krepšininkai, kurie svečiuose 83:80 (22:21, 18:17, 21:25, 22:17) po atkaklios kovos palaužė Pakruojo „Merestos“ (24 ir 15) ekipą.

Likus rungtyniauti kiek mažiau nei 4 minutes pasvaliečiai dar pirmavo 75:68, tačiau aikštės šeimininkai neketino sudėti ginklų anksčiau laiko ir prasidėjus paskutinei minutei Simonas Slivka dvitaškiu atstatė pusiausvyrą - 80:80.

Abiems komandoms apsikeitus netiksliomis atakomis kamuolys grįžo į svečių rankas ir Darrickas Leonardas tritaškiu metimu išvedė juos į priekį - 83:80. „Meresta“ savo atsakui dar turėjo 15 sekundžių, bet Tomo Druktenio tolimas metimas tikslo nepasiekė.

„Pieno Žvaigždės“: Arnas Kazlauskas 23 (5/7 tritaškiai), Gintautas Vileita 19, Darius Griškėnas 13, Artūras Masiulis 10 (10 atk. kam.).

„Meresta“: T.Druktenis 18, Liudas Radavičius 16, Tomas Balčiūnas 14, Audrius Danusevičius 9.