0
TV3

Šarūnas Jasikevičius ir Darjušas Lavrinovičius baigė pasirodymą šio sezono Eurolygos turnyre. Lemiamose „Top 16“ etapo H grupės rungtynėse du lietuvius savo gretose turintis Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubas svečiuose 68:82 (15:15, 17:24, 20:20, 16:23) nusileido Valensijos „Power Electronics“ ekipai su Robertu Javtoku ir atvėrė jai kelią į ketvirtfinalį.

Ketvirtfinalyje Valensijos komanda susitiks su Madrido „Real“ krepšininkais.

Puikiai rungtyniavęs R.Javtokas nugalėtojams per 21 minutę surinko 15 (dvitaškiai 6/7, baudos 3/4) taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po kamuolį, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei 5 sykius pažeidė taisykles.

31 minutę rungtyniavęs D.Lavrinovičius svečiams pelnė 11 (dvitaškiai 5/10, tritaškiai 0/2, baudos 1/4) taškų, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Šarūnas Jasikevičius ant parketo praleido 10 minučių, per kurias į varžovų krepšį įmetė 4 (dvitaškiai 1/3, baudos 2/2) taškus, išprovokavo varžovo pražangą bei 3 sykius suklydo.

„Power Electronics“: N.De Colo ir R.Javtokas - po 15, D.Savanovičius 14, J.Augustine'as ir R.Martinezas - po 8.

„Fenerbahce Ulker“: E.Preldžičius 20, R.Ukičius 13, D.Lavrinovičius ir O.Savas - po 11.