Melburne (Australija) vykstančio atvirojo Australijos teniso čempionato („Australian Open“), kurio prizų fondą sudaro 24 mln. Australijos dolerių, moterų vienetų varžybų antrajame rate trečiadienį 46-oji pasaulio raketė 20-metė latvė Anastasija Sevastova 6:4, 6:2 nugalėjo 24-ąją vietą pasaulio reitinge užimančią metais vyresnę belgę Yanina Wickmayer.

Mačas truko 1 val. 27 min.

Pirmą kartą trečiajame „Grand Slam“ turnyro rate žaisianti Latvijos tenisininkė susitiks su ruse Vesna Manasjeva (146-oji pasaulio raketė), kuri iš tolimesnės kovos eliminavo prancūzę Marion Bartoli (17).

21-oji pasaulio raketė 25-erių metų estė Kaia Kanepi antrajame rate po 2 val. 9 min. trukusios kovos 4:6, 6:3, 4:6 pralaimėjo 38-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiai 22-ejų metų vokietei Julia Goerges.

Vokietijos tenisininkė, kuri į trečiąjį „Grand Slam“ turnyro ratą iškopė pirmąjį kartą, dėl kelialapio į aštuntfinalį kovos su buvusia pirmąja pasaulio rakete ruse Marija Šarapova (16). Rusė trečiadienį 7:6 (7-3), 6:3 įveikė prancūzę Virginie Razzano (100).

Pirmoji pasaulio raketė 20-metė danė Caroline Wozniacki per 58 min. 6:1, 6:0 nugalėjo amerikietę Vanią King (88) ir trečiajame rate susitiks su slovake Dominika Cibulkova (32).

Praėjusių metų „Australian Open“ vicečempionė belgė Justine Henin (13) trečiadienį 6:1, 6:3 nugalėjo Didžiosios Britanijos atstovę Jeleną Baltačą (55).

Penktoji pasaulio raketė amerikietė Venus Williams 6:7 (6-8), 6:0, 6:4 įveikė čekę Sandrą Zahlavovą (97), septintąją vietą pasaulio reitinge užimanti italė Francesca Schiavone 6:3, 5:7, 9:7 privertė pasiduoti kanadietę Rebecca Marino (104), o devintoji pasaulio raketė baltarusė Viktorija Azarenka 6:4, 6:4 nugalėjo čekę Andrea Hlavačkova (99).

Vyrų vienetų varžybų antrajame rate čekas Tomašas Berdychas (6) 4:6, 6:2, 6:3, 6:4 nugalėjo vokietį Philippą Kohlschreiberį (35), amerikietis Andy Roddickas (8) 7:6 (9-7), 6:2, 6:3 įveikė rusą Igorį Kunicyną (99), o ispanas Fernando Verdasco (9) 2:6, 4:6, 6:4, 7:6 (7-0), 6:0 privertė pasiduoti serbą Janko Tipsarevičių (49).