Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato Pietryčių pogrupio lyderė Dariaus Songailos Vašingtono "Wizards" (33 pergalės ir 25 pralaimėjimai) ekipa sekmadienį namuose 107:106 (20:30, 30:23, 31:31, 26:22) nugalėjo Ramiojo vandenyno pogrupio autsaiderę "Golden State Warriors" (26/35) ekipą su Šarūnu Jasikevičiumi.

S. Songaila į varžovų krepšį įmetė 2 taškus, po krepšiu atkovojo 2 kamuolius bei surinko 2 pražangas. Per nepilnas 6 žaidimo minutes (5:41) jis prametė dvitaškį bei realizavo abu baudų metimus.

Š. Jasikevičius per 5 minutes ir 11 sekundžių prametė tritaškį, sugriebė vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo bei prasižengė.

Trečiąją vietą Rytų konferencijoje užimančio "Wizards" klubo gretose sėkmingiausiai žaidė Gilbertas Arenas (32 tšk.), Caronas Butleris (20 tšk.), Antawnas Jamisonas (18 tšk.) ir Andray Blatche`as (8 taškai).

"Golden State Warriors" komandai, kuri yra dvylikta tarp penkiolikos Vakarų konferencijos klubų bei patyrė šeštą nesėkmę iš eilės, 28 taškus pelnė Jasonas Richardsonas, 25 - Alas Harringtonas, 20 - Monta Ellis, 13 - latvis Andris Biedrinis (15 atkovotų kamuolių), 11 - Mickaelis Pietrusas.