Kipre vykstančio Europos jaunimo (iki 20 ir iki 23 metų) sunkiosios atletikos čempionato 20-mečių grupės svorio kategorijoje iki 94 kg Lietuvos atstovas Aurimas Didžbalis iškovojo aukso medalį.

Pasaulio jaunimo čempionas 19-metis marijampolietis penktadienį užėmė pirmąsias vietas tiek rovimo (174 kg), tiek stūmimo (216 kg) rungtyse ir dvikovėje surinko 390 kg.

Sidabro apdovanojimą pelnė 20-metis Rusijos atstovas Ramazanas Rasulovas (376 kg - 168 kg/208 kg), o bronzos medalis atiteko 20-mečiui lenkui Pawelui Koszalkai (358 kg - 161 kg/197 kg).

Šioje svorio kategorijoje dalyvavo 15 sportininkų.

Svorio kategorijoje iki 85 kg Lietuvos atstovas Marius Mickevičius penktadienį iškovojo bronzos medalį.

20-metis Klaipėdos sporto centro auklėtinis dvikovėje surinko 337 kg (rovimas - 156 kg/stūmimas - 181 kg).

Nugalėjo 18-metis rusas Jegoras Klimonovas - 349 kg (154/195), o sidabro medalis atiteko 18-mečiam rumunui Leonardui Dumitrui Cobzariui - 339 kg (157/182).

M. Mickevičius rovimo rungtyje užėmė antrąją, o stūmimo rungtyje - ketvirtąją vietas.

Šioje svorio kategorijoje dalyvavo 16 sportininkų.