Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius mickevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius mickevičius“.

„Dapa Deep“ naujasis albumas „Seasons“: kopija Antonijaus Vivaldžio „Metų laikai“?

Visai nesenai elektroninės muzikos projektas „Dapa Deep“ pristatė savo naująjį albumą „Seasons“ ir jis jau sėkmingai karaliauja radijo stočių topų viršūnėse bei renka begales gerų atsiliepimų iš užsienio žinomų atlikėjų, bei dj-ėjų. Na, o plačiau apie idėją šiam albumui papasakos ir pats kūrėjas Dapa Deep (Darius Beinoravičius). Kiek laiko truko albumo kūryba? Albumas buvo kuriamas šiek tiek ilgiau nei metus.
2018-05-31

Sunkiaatlečiui A. Didžbaliui - Europos jaunimo čempionato auksas, M. Mickevičiui – bronza

Kipre vykstančio Europos jaunimo (iki 20 ir iki 23 metų) sunkiosios atletikos čempionato 20-mečių grupės svorio kategorijoje iki 94 kg Lietuvos atstovas Aurimas Didžbalis iškovojo aukso medalį. Pasaulio jaunimo čempionas 19-metis marijampolietis penktadienį užėmė pirmąsias vietas tiek rovimo (174 kg), tiek stūmimo (216 kg) rungtyse ir dvikovėje surinko 390 kg.
2010-11-26

Sunkiaatletis M. Mickevičius Europoje - devintas

Lenkijoje vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) sunkiosios atletikos čempionato vaikinų varžybų svorio kategorijoje iki 77 kg penktadienį Lietuvos atstovas Marius Mickevičius užėmė devintąją vietą. 18-metis šilutiškis dvikovėje surinko 315 kg (rovimas - 145 kg/stūmimas - 170 kg). Nugalėjo 21 metų armėnas Agasis Agasianas - 337 kg (150/187). Sidabras atiteko Ukrainos, o bronza - Lenkijos atstovams. Šioje svorio kategorijoje dalyvavo 16 sportininkų.