„Juventus“ pralaimėjo „Pieno žvaigždėms“

Pasirengimą naujam sezonui Utenos "Juventus" ekipa baigė nesėkmingai. Paskutinėse kontrolinėse rungtynėse uteniškiai savo žiūrovų akivaizdoje 85:93 (27:26, 16:25, 25:15, 17:27) nusileido Pasvalio "Pieno žvaigždžių" komandai.

Susitikimo pradžia "Juventus" komandai nieko blogo nežadėjo. Po trijų iš eilės Mariaus Prekevičiaus tolimų metimų bei tikslių Aurimo Kiežos ir Arūno Vasiliausko atakų sužaidus keturias minutes aikštės šeimininkai jau turėjo penkiolikos taškų pranašumą - 16:1. Nors įpusėjus kėliniu skirtumas dar labiau išaugo (22:5), Dariaus Griškėno bei Nerijaus Varnelio tikslių atakų dėka Pasvalio komanda spurtavo 21:5 ir po pirmųjų dešimties minučių uteniškių pranašumas jau tebuvo minimalus - 27:26.

Vos prasidėjus antrajam ketvirčiui Derrickas Leonardas persvėrė rezultatą svečių naudai (28:27) ir "Pieno Žvaigždžių" klubas ėmė tolti. Po trijų iš eilės N.Varnelio tolimų metimų pasvaliečių persvara pasiekė devynis taškus (44:35), o po Remigijaus Trakimo dvitaškio su pražanga svečių persvara pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą - 50:39.

Įpusėjus trečiajam kėliniui A.Kieža pelnė vienuolika taškų iš eilės ir "Juventus" atgaivino sirgalių viltis - 66:60. Visgi tolimų metimų dėka svečiai vėl netruko susigrąžinti pranašumą ir iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido iki pat mačo pabaigos. Likus žaisti pusantros minutės "Juventus" deficitas buvo sumažėjęs iki šešių taškų (81:87), tačiau Rimanto Endrijaičio auklėtiniai lemiamomis akimirkomis žaidė be klaidų ir laimėjo rungtynes 93:85.

Utenos komandoje ir vėl nesustabdomas buvo Aurimas Kieža, kuris pelnė 26 (dvitaškiai 11/12, tritaškiai 1/1) taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 varžovų pražangas, blokavo 2 metimus ir surinko 37 naudingumo balus.

20 taškų "Juventus" ekipai surinko Arūnas Vasiliauskas, 16 - Marius Prekevičius, 8 - Gediminas Maceina (6 atk. kam., 9 rez. perd.), 6 - Gintautas Matulis, 4 - Juozas Ramanauskas (6 atk. kam.), 3 - Aurimas Adomaitis, 2 - Marius Pociukonis.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Darius Griškėnas ir Nerijus Varnelis (9 atk. kam.), kurių sąskaitose atitinkamai 26 ir 22 taškai. 13 taškų pridėjo Derrickas Leonardas (5 rez. perd.), 12 - Remigijus Trakimas, po 10 - Mantas Virbalas ir Gintautas Vileita.