Lietuvos jaunių (iki 17 metų) rinktinė pergalingai baigė pasaulio čempionato pirmojo etapo kovas. Paskutinėse A grupės rungtynėse lietuviai 74:71 (23:27, 15:12, 18:16, 18:16) įveikė Argentinos komandą ir su keturiomis pergalėmis grupėje užėmė antrąją vietą.

Argentiniečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir sužaidus tris minutes pirmavo 6:4, tačiau Lietuvos rinktinė atsakė Pauliaus Semaškos ir Roko Narkevičiaus bei įpusėjus kėliniui įgijo šešių taškų pranašumą – 12:6. Visgi Argentinos ekipa dar kartą spurtavo 9:2, o Luciano Massarelli vėl išvedė į priekį Pietų Amerikos žemyno atstovus – 15:14. Likus žaisti tris minutes Argentinos pranašumas išaugo iki penkių taškų (19:14), tačiau lietuviai dar iki pertraukos sugebėjo išlyginti rezultatą (22:22). Visgi paskutinę ketvirčio minutę šiek tiek sėkmingiau sužaidė Argentinos krepšininkai, kurie po rezultatyvaus pirmojo kėlinio turėjo keturių taškų pranašumą – 27:23.

Antrojo ketvirčio pradžia lietuviams ir toliau nieko gero nežadėjo. Per keturias minutes vos tris taškus pelnę Lietuvos krepšininkai jau turėjo septynių taškų deficitą – 26:33. Visgi Dariaus Dikčiaus auklėtiniai netrukus spurtavo 8:0 ir Mantas Mockevičius baudos metimu po ilgokos pertraukėlės vėl išvedė Lietuvos ekipą į priekį – 34:33. Nors mūsiškiai paskutinėmis antrojo ketvirčio minutėmis visą laiką buvo priekyje, L. Massarelli aidint finalinei sirenai pataikė dvitaškį ir sugrąžino pranašumą argentiniečiams – 39:38.

Po didžiosios pertraukos susitikimą dvitaškiu pradėjo Martynas Paliukėnas, mūsiškiai susigrąžino pranašumą (40:39) ir iniciatyvos iš rankų nebepaleido. Įpusėjus ketvirčiui Lietuvos rinktinė jau pirmavo šešiais taškais (48:42), o po Manto Mockevičiaus tolimo metimo skirtumas dar šiek tiek išaugo – 53:46. Nors kėlinio pabaigoje Argentinos komandai pavyko gerokai priartėti, prieš lemiamą ketvirtį jau Lietuvos rinktinė turėjo minimalią persvarą – 56:55.

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui Lietuvos rinktinės gerbėjai vėl šiek tiek sunerimo, kai argentiniečiai persvėrė rezultatą savo naudai (63:60), tačiau R. Narkevičius ir Tomas Lekūnas sugrąžino persvarą lietuviams – 65:63. Lemiamomis akimirkomis mūsiškiai žaidė užtikrinčiau ir iškovoti pergalės rezultatu 74:71 nesutrukdė net P. Semaškos paskutinę rungtynių minutę gauta nesportinė pražanga.

Lietuva: M. Mockevičius 16 (9 atk. kam.), M. Paliukėnas (5 atk. kma., 4 rez. perd.) ir R. Narkevičius – po 12, T. Lekūnas 9, S. Kymantas 8 (6 atk. kam.), P. Semaška 7 (7 rez. perd.), O. Olisevičius 5, M. Užupis ir A. Majauskas – po 2, L. Chatkevičius 1.

Argentina: L. Massarelli 23, M. Bortolini 13, P. Gullotta 11.