Didžiojoje Britanijoje viešinti rezervinė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė 78:73 (19:22, 23:21, 20:15, 16:15) nugalėjo Anglijos krepšininkus.

Mūsiškiai susitikimą pradėję tokiu startiniu penketuku: Arvydas Eitutavičius, Renaldas Seibutis, Mindaugas Kuzminskas, Valdas Vasylius ir Vytautas Šarakauskas pelnė keturis taškus iš eilės - 4:3. Netrukus aikštelės šeimininkai įmetė 5 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį – 5:4.

Įpusėjus kėlinukui Lietuvos ekipai pavyko laimėti atkarpą 6:0 bei šiek tiek atitrūkti – 15:8. Anglai atsigavo ir neleido varžovams net 4 minutes įmesti taškų, tuo tarpu patys jų pelnė 13 bei persvėrė mačo svarstykles savo naudai – 21:15. Pirmasis ketvirtis baigėsi lietuviams turint 3 taškų deficitą – 19:22.

Antrojo kėlinuko pradžioje Lietuvos rinktinei vėl pavyko persverti rezultatą savo naudai – 23:22. Sužaidus 5 minutes R. Kuncaičio auklėtiniai turėjo trapų 3 taškų pranašumą – 29:26. 17-ąją mačo minutę Anglijos komandai pavyko po kiek ilgesnės pertraukos išsiveržti į priekį - 36:35. Minimalią persvarą šeimininkai išsaugojo ir sužaidus pusę rungtynių – 43:42.

Po pertraukos toliau vyko kova taškas į tašką. Prabėgus 4 minutėms R.Seibučio tolimas metimas leido svečiams kiek lengviau atsipūsti – 49:45. Lietuviai ir toliau neketino mažinti apsukų. Po truputį didindami savo pranašumą jie atitrūko jau 9 taškais – 62:53. Kėliniui artėjant į pabaigą A.Viskontas buvo nubaustas technine pražanga. Tuo pasinaudoję varžovai sumažino deficitą iki 4 taškų – 58:62. Toks rezultatas švieslentėje degė ir po trisdešimties žaidimo minučių.

Prasidėjus lemiamai susitikimo atkarpai Lietuvos krepšininkams pavyko vėl susikrauti saugų pranašumą – 68:60. Viso ketvirčio metu lietuviai saugią 7-9 taškų persvarą, kurios varžovams iki pat rungtynių galo panaikinti nepavyko.

Lietuva: Renaldas Seibutis 29, Adas Juškevičius ir Valdas Vasylius – po 9, Martynas Andriuškevičius (3 blk.) 7, Deividas Gailius bei Vytautas Šarakauskas – po 6, Mindaugas Kuzminskas 5 (2/8 dvitaškiai), Arvydas Šikšnius 3, Arvydas Eitutavičius ir Valdas Dabkus (8 min. 4 praž.) – po 2.