Pasaulio vaikinų jaunių (iki 17 metų) čempionato A grupės antrosiose rungtynėse  Lietuvos rinktinė 66:102 (13:32, 18:24, 12:33, 23:13) nusileido Jungtinių Amerikos Valstijų ekipai.

Nuo pat susitikimo pradžios JAV krepšininkai ėmė įrodinėti, jog jie ne veltui yra vadinami šių rungtynių favoritais. Sužaidus 5 minutes amerikiečiai jau turėjo susikrovę 8 taškų pranašumą - 11:3. O.Olisevičiaus tolimas metimas lietuvius buvo trumpam priartinęs (6:11), tačiau 5 taškus be atsako įmetę varžovai pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklę persvarą - 16:6. Kėlinį JAV jauniai užbaigė spurtu 9:1 ir jau po pirmųjų dešimties žaidimo minučių buvo toli priekyje - 32:13.

Vos prasidėjęs antrasis ketvirtis nieko gero mūsiškiams nežadėjo, nes deficitas išaugo jau iki 21 taško - 13:34. Viso kėlinio metu D.Dikčiaus auklėtiniams niekaip nepavyko sustabdyti galingai žaidusių amerikiečių, kurie prieš prasidedant didžiajai pertraukai susikrovė 25 taškų pranašumą - 56:31.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Ir toliau iniciatyva buvo JAV ekipos rankose. Sužaidus 3 minutes skirtumas tarp komandų perkopė 30 taškų atžymą - 67:36. Tuo lietuvių triuškinimas nesibaigė. 27-ąją mačo minutę amerikiečiai susikrovė jau 40 taškų pranašumą - 79:38, o ketvirčiui artėjant į pabaigą ir 50 - 89:39. Iki kėlinio pabaigos Lietuvos rinktinei pavyko šiek tiek apmažinti deficitą - 43:89.

Per paskutiniąsias dešimt žaidimo minučių JAV krepšininkai galutinai atsipalaidavo ir leido lietuviams aptirpdyti jų pranašumą, tačiau tai mūsiškių nuo triuškinančios nesėkmės neišgelbėjo. Galutinis rungtynių rezultatas - 102:66.

Lietuva: Rokas Narkevičius 14, Tomas Lekūnas, Mantas Mockevičius ir Aurimas Urbonas po 10, Aurimas Majauskas 6, Paulius Semaška 5, Simonas Kymantas (8 atk. kam.) 4, Osvaldas Olisevičius 3, Laimonas Chatkevičius bei Martynas Paliukėnas po 2.

JAV: Jamesas Mc Adoo ir Bradley Bealas po 16, Chassonas Randle'as bei Andre Drummondas po 10.