Savaitgalį Lisabonoje vykusiame Portugalijos lengvosios atletikos klubų čempionate Lietuvos bėgikės Lina Grinčikaitė ir Eglė Balčiūnaitė iškovojo po dvi pergales.

L. Grinčikaitė laimėjo 100 m (11,43 sek.) ir 200 m (23,38 sek. – geriausias sezono rezultatas Lietuvoje) bėgimus, o E. Balčiūnaitė buvo nepralenkiama 400 m (53,47 sek. – asmeninis rekordas) ir 800 m (2 min. 3,27 sek.) bėgimo rungtyse.

FC „Porto“ klubo, kuriam atstovauja L. Grinčikaitė, komanda moterų estafetėje 4x100 m užėmė antrąją vietą.

Dar viena Lietuvos atstovė – Austra Skujytė laimėjo rutulio stūmimo varžybas (17,05 m – geriausias sezono rezultatas Lietuvoje), o disko metimo rungtyje užėmė antrąją vietą (51,04 m).

3000 m sportinio ėjimo rungtyje Kristina Saltanovič taip pat buvo antra (13 min. 27,94 sek.).