VMFD „Žalgiris“ įmušė tiesiai iš kampinio, bet nepalaužė „Sūduvos“

Vakar „Žalgirio“ stadione vyko XIV-ojo „A lygos“ turo rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Sūduvos“. Jose buvo užfiskuotos lygiosios 1:1 (1:1).

Pirmieji įvartį įmušė svečiai iš Marijampolės, kai pasižymėjo K. Chvedukas (17 min.). Rezultatą išlygino P. Komolovas (33 min.).

Po XIV-os turų „Žalgiris“ (30 tšk.) toliau lieka vienvaldžiu „A lygos“ lyderiu. Ttik tašku mažiau turi Panevėžio „Ekranas“ (29  tšk.), trečioje vietoje žengia Marijampolės „Sūduva“ (26 tšk.).

„A lygos“ lyderių dvikova prasidėjo be didesnės žvalgybos: 1 min. P. Lukšys galva smūgiavo šalia „Žalgirio“ vartų virpsto,  o 7 min. itin pavojingu išpuoliu atsakė šeimininkai, kuomet A. Jeršovas „Sūduvos“ baudos aikštelėje liko vienas prieš vartininką, tačiau smūgiavo šalia vartų.

Per kitas 10 minučių komandos apsikeitė baudos smūgiais, tačiau įvarčiais jie nevirto.  17 min. po kampinio prie „Žalgirio“ vartų kamuolį gavęs S. Grande perdavė jį į žaliai baltų baudos aikštelę, čia aukščiau už visus iššoko ir kamuolį į vartus pasiuntė K. Chvedukas. „Žalgirio“ vartininkas E. Šetkus į smūgį reagavo, tačiau šuolyje kamuolio nepasiekė – 0:1.

27 min. po N. Radžiaus pražangos baudos smūgiu iš 26 metrų į „Sūduvos“ vartus smūgiavo saugas P. Komolovas, tačiau pataikė į vartininką. 33 min. tas pats P. Komolovas pagaliau pralaužė svečių gynybą: nuo kampinio gairelės legionierius iš Rusijos pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą – 1:1.

Po šio epizodo šeimininkai perėmė iniciatyvą, tačiau nieko pavojingesnio iki kėlinio pabaigos nesukūrė.

Antrasis kėlinys prasidėjo kur kas atsargiau, nei pirmasis. Kėlinio pradžioje varžovų vartams daugiau grasino „Žalgirio“ futbolininkai, bet tiek A. Jeršovo, tiek G. Barevičiaus bandymus smūgiuoti blokavo suvalkiečių gynėjai. Sužaidus 65  min. „Sūduvos“ žaidėjai kėlė tris iš eilės kampinius prie „Žalgirio“ vartų, tačiau šeimininkai apsigynė.

Įpusėjus antrajam kėliniui žaidimas išsilygino, tačiau arčiau pergalės buvo žalgiriečiai: 78 min. individualus žalgiriečio A. Nagumanovas reidas per visą aikštę  baigėsi smūgiu iš 21 metro virš „Sūduvos“ vartų. Realią progą išvesti „Žalgirį“ į priekį turėjo ir po keitimo pasirodęs A. Vaskela, tačiau 80 minutę iš aštraus kampo saugo smūgiuotą kamuolį atmušė „Sūduvos“ vartininkas M. Rapalis. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Kitas rungtynes VMFD „Žalgiris“ žais birželio 23  dieną išvykoje su Vilniaus „Vėtra“.