Rusijos krepšinio pirmenybių finalo trečiajame mače Maskvos CSKA ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas, svečiuose 76:60 (25:18, 18:12, 18:19, 15:11) įveikė Maskvos srities „Chimki“ klubą su dviem lietuviais, laimėjo seriją iki trijų pergalių rezultatu 3:0 ir 17-tą kartą ekipos istorijoje tapo šalies čempione.

R. Šiškauskas per 35 minutes pelnė 29 taškus (10/10 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, išprovokavo varžovo pražangą bei sykį pažeidė taisykles.

Nugalėtojams Trajanas Langdonas įmetė 13, Nikita Kurbanovas – 11, Aleksandras Kaunas – 8, Zoranas Planiničius – 7 taškus.

Robertas Javtokas ant parketo praleido 18 minučių, per kurias surinko 8 taškus (4/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), sugriebė 4 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei 2 sykius prasižengė.

8 minutes ant parketo praleidęs Paulius Jankūnas pelnė 2 taškus (0/1 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, padarė 2 klaidas, išprovokavo varžovo pražangą ir sykį prasižengė.

Pralaimėjusiems Keithas Langfordas surinko 18, Raulis Lopezas - 10 taškų.