Šeštadienį vykusio tradicinio „Vilniaus“ ralio absoliučioje įskaitoje pirmąją vietą užėmė ir Vilniaus miesto mero Viliaus Navicko taurę iškovojo Latvijos ekipažas - Maris Neikšanis su Raiviu Jansonu („Mitsubishi Lancer Evo IX“).

Ralis „Vilnius 2010“ kartu buvo atvirojo Lietuvos automobilių ralio čempionato antrojo, o B lygos - pirmojo etapų varžybos.

Mūsų šalies kaimynai visus devynis varžybų programoje buvusius greičio ruožus, kurių distancija - 110,4 km, įveikė per 58 min. 32,9 sek. (vid. greitis 113 km/val.).

Antrąją vietą užėmė kitas Latvijos ekipažas - Andis Neikšanis su Peteriu Dzirkaliu („Mitsubishi Lancer Evo IX“). Jie nuo nugalėtojų atsiliko 10,1 sek.

Trečioji vieta absoliučioje įskaitoje ir pirmoji Lietuvos čempionato antrojo etapo lenktynėse atiteko praėjusių dvejų metų „Vilniaus“ ralio nugalėtojams Vytautui Švedui ir Žilvinui Sakalauskui („Mitsubishi Lancer Evo IX“, +14,7 sek.), ketvirti absoliučioje įskaitoje buvo Rokas ir Inga Lipeikiai („Mitsubishi Lancer Evo VIII“, +38,5), penkti - Ramūnas Čapkauskas su Tomu Šipkausku („Mitsubishi Lancer Evo IX“, +43,3), šešti - Deivydas Jocius ir Gediminas Žliubas („Mitsubishi Lancer Evo IX“, +1.52,1).

B lygoje kovojusiems ralio entuziastams teko įveikti šešis greičio ruožus, kurių bendras ilgis - 73,6 km. Šį atstumą greičiausiai - per 48 min. 48,9 sek. - nuvažiavo Mato Melaikos ir Jono Paukštės ekipažas („Opel Astra“). Antrąją vietą užėmė Aurimas Buteikis ir Donatas Pelepšaitis („Volkswagen Golf“, +29,2), o trečiąją - Paulius Gintalas su Domu Drageliu („Peugeot 306“, +2.36,4).

Lietuvos automobilių ralio komandų įskaitoje pirmąją vietą užėmė „Juta Racing“ sportininkai, surinkę 92 taškus. Jiems varžybų komisaras Eduardas Jakas įteikė pereinamąją anksti mirusio Lietuvos lenktynininko Leontijaus Potapčiko atminimo taurę, įsteigtą dar 1995 metais.

Antrąją vietą su 77 taškais užėmė „Autoralio“ komanda, o trečiąją - ASK „Sliko“ ekipa, pelniusi 73 taškus.

Lietuvos automobilių klubo garbės prezidento, tituluočiausio visų laikų Lietuvos ralisto Stasio Brundzos taurė jauniausiam varžybų dalyviui įteikta 1992 metais gimusiam Rokui Kvaraciejui, o renginio draudiko „Gjensidige“ įsteigti prizai - 50 tūkst. litų draudimo nuo nelaimingų atsitikimų polisai atiteko Žilvinui Juršiui ir Tomui Balžekui.

„Vilniaus“ ralį Lietuvos automobilių klubas rengia nuo 1961 metų. Šiemet jame startavo 64 ekipažai.