Eurolygos TOP–16 etapą pergale G grupėje, kurioje rungtyniauja ir Kauno „Žalgiris“, pradėjo Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA ekipa, namuose 86:78 (2015, 22:23, 23:19, 21:21) įveikusi Malagos „Unicaja“ klubą.

Nors Rusijos klubas pirmavo didžiąją rungtynių dalį, solidžiau atitrūkti aikštės šeimininkams pavyko tik po didžiosios pertraukos. Įpusėjus trečiajam kėliniui po Andrejaus Voronsevičiaus, Zorano Planiničiaus, R. Šiškausko bei Viktoro Chriapos metimų CSKA laimėjo atkarpą 8:2 ir pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą – 58:47.

Nors per likusį laiką ispanams buvo pavykę priartėt iiki trijų taškų, Rusijos čempionai išsaugojo pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 86:78.

34 minutes aikštelėje praleidęs R. Šiškauskas pelnė 23 (dvitaškiai 3/7, tritaškiai 4/5, baudos 5/5) taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 2 sykius suklydo, išprovokavo 6 varžovų pražangas bei kartą pažeidė taisykles.

CSKA: R. Šiškauskas 23, T. Langdonas 19 (tritaškiai 5/8), V. Chriapas 12 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), S. Kaunas ir A. Voroncevičius – po 9.

„Unicaja“: J. Dixonas 17, R. Archibaldas 16, G. Printezis 14, J. Welschas 12, J. Freelandas 8.