Žydrūno Ilgausko indėlis į pergalę - 13 atkovotų kamuolių ir 8 taškai. Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato reguliariojo sezono rungtynėse Žydrūnas Ilgauskas pelnė 8 taškus ir po krepšiais atkovojo 13 kamuolių, o lietuvio Klivlendo "Cavaliers" klubas - po sėkmingo ketvirtojo kėlinio - antradienį namuose 82:78 (21:21, 12:19, 11:10, 38:28) nugalėjo San Antonijaus "Spurs" krepšininkus.

Ž. Ilgauskas per nepilnas 29 minutes (28:47) pataikė 4 dvitaškius iš 13, o 5 kamuolius po krepšiu sugriebė puolime. Be to, jis blokavo 3 varžovų metimus, dukart suklydo bei surinko 3 pražangas.

"Cavaliers" gretose sėkmingiausiai žaidusio LeBrono Jameso sąskaitoje - 19 taškų, 5 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai bei 5 rezultatyvūs perdavimai.

18 taškų į svečių krepšį įmetė Larry Hughesas, 11 - Damonas Jonesas, 10 - Drew Goodenas.

"Spurs" gretose rezultatayviausiai rungtyniavo Tony Parkeris (26 tšk.), Timas Duncanas (18 tšk. ir 15 atk. kam.) bei Mattas Bonneris (8 taškai).

Po šios pergalės "Cavaliers" krepšininkai Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje su 18 pergalių ir 12 pralaimėjimų susigrąžino antrąją vietą, o devintą nesėkmę per 32 mačus (23/9) patyrusi "Spurs" komanda antrąją poziciją užima Vakarų konferencijos Pietvakarių pogrupyje.