Ketvirtąją nesėkmę iš eilės Ispanijos krepšinio ACB lygoje patyrė du lietuvius savo gretose turinti Madrido „Real“ (11/4) ekipa. „Karališkasis“ klubas Madrido derbyje svečiuose po pratęsimo 80:82 (16:19, 17:22, 17:17, 19:11, 11:13) nusileido „Estudiantes“ (7/8) ekipai.

Beveik visas rungtynes varžovus vijęsi „Real“ krepšininkai po D. Lavrinovičiaus dviejų baudos metimų likus žaisti 12 sekundžių turėjo trijų taškų persvarą (69:66), tačiau Pancho Jasenas tolimu metimu paskutinę pagrindinio laiko sekundę rezultatą išlygino – 69:69.

Pratęsimo metu „Estudiantes“ turėjo penkių taškų persvarą (76:71), tačiau „Real“ spurtavo 8:0 ir prasidėjus paskutinei minutei persvėrė rezultatą savo naudai – 79:76. Likus žaisti 22 sekundes svečiai dar pirmavo tais pačiais trimis taškais, tačiau Albertas Oliveris tiksliais realizavo abi baudas (78:79), Marko Jaričius atsakė vienu baudos metimu (78:80), o pergalingą tolimą metimą aikštės šeimininkams pataikė Danielis Clarkas.

„Real“ dar turėjo galimybę paskutinei atakai, tačiau M. Jaričius suklydo, o po desperatiškos Louiso Bullocko pražangos „Estudiantes“ pergalę vienu baudos metimu įtvirtino Carlosas Suarezas – 82:80.

32 minutes aikštelėje praleidęs D. Lavrinovičius surinko 12 (dvitaškiai 3/6, tritaškiai 0/1, baudos 6/7) taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, parėmė 2 ir prarado 1 kamuolį, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei tiek pat sykių pažeidė taisykles.

Rimantas Kaukėnas per 18 minučių surinko 8 (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 1/4, baudos 1/3) taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei 4 kartus pažeidė tiasykles.

18 taškų svečiams surinko L.Bullockas, po 12 – Novica Veličkovičius, Pablo Prigioni bei komandoje debiutavęs Marko Jaričius.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Nelsonas Caner-Medley (19 tšk.), D.Clarkas (16 tšk.), P.Jasenas (15 tšk.) bei C.Suarezas (14 tšk.).