Eurolygos C grupės trečiojo turo rungtynėse Maskvos CSKA (1 pergalė ir 2 pralaimėjimai) ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas, išvykoje 54:71 (7:19, 18:21, 15:16, 14:15) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (2 ir 1) krepšininkams.

Susitikimą spurtu 10:0 pradėję aikštelės šeimininkai jau po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo dviženklį pranašumą – 19:7. Antrajame kėlinuke „Maccabi“ persvara vienu metu siekė net 20 taškų (38:18), tačiau iki ilgosios pertraukos Rusijos čempionams pavyko aptirpdyti deficitą – 25:40.

Antroje mačo dalyje svečiams nepavyko atkurti intrigos ir jie patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

R. Šiškauskas per 25 žaidimo minutes pelnė 12 taškų (2/2 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 2 kamuolius, tris kartus suklydo bei buvo rezultatyviausias savo komandoje.

CSKA klubui 8 taškus įmetė Antonas Ponkrašovas, o Viktoras Chriapa pridėjo 7 taškus.

Nugalėtojams buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ lyderis Chuckas Eidsonas surinko 16 taškų, Maciejus Lampe – 15, Stephane'as Lasme – 14, Alanas Andersonas – 13 taškų.