Eurolygos antrojo turo C grupės rungtynėse Maskvos CSKA ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas, namuose 69:74 (22:26, 19:13, 12:19, 16:16) nusileido Romos „Lottomatica“ komandai.

Ketvirtajame kėlinuke sužaidus 5 minutes svečiai įgijo 8 taškų pranašumą (68:60), tačiau rusai atsakė atkarpa 7:0 ir priartėjo – 67:68. Likus žaisti kiek mažiau nei minutę CSKA turėjo 3 taškų deficitą (69:72) ir kamuolį savo rankose. J. R.Holdeno tritaškis galėjęs išlyginti rezultatą skriejo pro šalį, o Italijos klubo pergalę įtvirtino R. De La Fuente baudos metimai.

R. Šiškauskas per 26 žaidimo minutes pelnė 10 taškų (3/4 dvitaškiai, 4/4 baudos metimai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, 2 sykius pažeidė taisykles bei buvo trečias pagal rezultatyvumą savo ekipoje.

Už lietuvį rezultatyviau rungtyniavo tik atitinkamai 22 ir 12 taškų įmetę Zoranas Planiničius (30 naud. bal.) bei Jonas Robertas Holdenas (4/15 metimai „iš žaidimo“).

Nugalėtojams Andre Hutsonas surinko 15 taškų, Herve Toure ir Kennedy Winstonas pelnė po 13 taškų, Ibrahimas Jaaberis pridėjo 11 taškų.

CSKA savo sąskaitoje turi vieną pergalę po dviejų sužaistų rungtynių. Tuo tarpu „Lottomatica“ komanda dar nėra patyrusi pralaimėjimo kartėlio.