Trečiadienį Žydrūnas Ilgauskas įmetė 22 taškus, po krepšiais atkovojo 7 kamuolius, blokavo 4 varžovų metimus, tačiau lietuvio Klivlendo "Cavaliers" ekipa Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė 37-ąją nesėkmę.

Tik devynias pergales NBA čempionate iškovoję "Cavaliers" krepšininkai svečiuose 108:113 (24:22, 33:32, 25:30, 26:29) turėjo pripažinti ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione užimančios Orlando "Magic" (24 pergalės ir 23 pralaimėjimai) komandos pranašumą.

Lietuvis svečių gretose buvo rezultatyviausias, per 27 minutes pataikęs 6 dvitaškius iš 14 bei realizavęs 10 baudų metimų iš 12. Be 4 klaidų, Ž.Ilgauskas prasižengė 6 kartus ir buvo priverstas palikti aikštelę, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei 4 minutes (3:43).

21 tašką "Cavaliers" ekipai pelnė Smushas Parkeris (Smašas Parkeris), 16 - Ricky Davisas (Rikis Deivisas), 14 - Jumaine`as Jonesas (Džiumeinas Jonesas), 12 - Carlosas Boozeris (Karlosas Buzeris).

Orlando komandoje sėkmingiausiai žaidė Tracy McGrady (Treisis Makgreidis, 31 tšk.), Mike`as Milleris (Maikas Mileris, 21 tšk.), Darrellas Armstrongas (16 tšk.), Patas Garrity (Petas Geritis, 12 tšk.) bei Shawnas Kempas (Šonas Kempas, 11 taškų).

Šiame sezone Klivlendo krepšininkai svečiuose pralaimėjo 22 rungtynes bei iškovojo 3 pergales.