Suomijoje vykstančio Europos jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionato merginų 10 km sportinio ėjimo varžybose ketvirtadienį (07.24) Lietuvos atstovė alytiškė Brigita Virbalytė užėmė ketvirtąją vietą.

Aukso medalį iškovojo rusė Irina Petrova, nuotolį įveikusi per 47 min. 12,77 sek. Sidabras atiteko kitai Rusijos atstovei Anai Braginai. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 4,79 sek. Bronza atiteko portugalei Anai Cebecinhai (Anai Sebesinjai), kuri nugalėtojai pralaimėjo 23,38 sek. B. Virbalytę ir Portugalijos ėjikę skyrė 24,11 sek. Šioje rungtyje dalyvavo 15 sportininkių.

Merginų disko metimo atrankos varžybose vilnietė Zinaida Sendriūtė užėmė 10-ąją vietą ir pateko į penktadienį vykstantį finalą. Lietuvė diską nusviedė 45 m 50 cm. Geriausiai pasirodė vokietė Ulrike Giesa (Ulrikė Gyza) - 54 m 20 cm. Varžybose dalyvavo 16 sportininkių.

Čempionate dalyvauja beveik 800 sportininkų iš 44 šalių.