Sėkmingas Žydrūno Ilgausko žaidimas - pelnyti 25 taškai, atkovoti 9 kamuoliai ir blokuoti 2 varžovų metimai - neišgelbėjo Klivlendo "Cavaliers" klubo nuo eilinio pralaimėjimo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse.

Čempionato autsaideriai (14 pergalių ir 57 pralaimėjimai) trečiadienį išvykoje 83:89 (20:27, 14:15, 19:25, 30:22) nusileido septintąją vietą Centriniame divizione užimantiems Toronto "Raptors" (22 pergalės ir 48 pralaimėjimai) krepšininkams.

Lietuvis svečių gretose buvo rezultatyviausias, per 34 minutes pataikęs 9 dvitaškius iš 17 bei realizavęs 7 baudų metimus iš 9. Šioje rungtynėse Ž.Ilgauskas tris kartus suklydo bei du kartus prasižengė.

14 taškų "Cavaliers" klubui pelnė Jumaine`as Jonesas (Džiumeinas Džounsas), po 10 - Ricky Davisas (Rikis Deivisas), Darius Milesas (Darius Mailzas) ir Miltas Palacio, 8 - Carlosas Boozeris (Karlosas Buzeris).

Aikštelės šeimininkų fretose sėkmingiausiai žaidė Morrisas Petersonas (Morisas Petersonas, 21 tšk.), Vince`as Carteris (Vinsas Karteris, 18 tšk.), Voshonas Lenardas (Vošonas Lenardas, 15 tšk.) ir Alvinas Williamsas (Elvinas Viljamsas, 12 taškų).

"Kovojame tam, kad netaptume blogiausia komanda per visą "Cavaliers" klubo istoriją lygoje. Todėl mums dar reikia dviejų pergalių",- po rungtynių teigė Ž.Ilgauskas.

Po devynių per trečiąją kėlinį pelnytų Lietuvos krepšininko taškų, svečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki dviejų taškų. Tačiau nesėkminga ketvirtojo kėlinio pradžia leido labai greitai "Raptors" ekipai nutolti iki 14 taškų.

"Cavaliers" krepšininkai šiame mače laimėjo (47:39) kovą dėl kamuolio po krepšiais, tačiau suklydo net 23 kartus.