Lietuvos penkiakovininkas Edvinas Krungolcas Budapešte (Vengrija) vykusiame trečiajame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų etape užėmė trečiąją vietą.

36-erių metų Pekino olimpinių žaidynių vicečempionas finale sekmadienį surinko 5888 taškus.

Nugalėjo latvis Denisas Čerkovskis (6000 tšk.), antrąją vietą užėmė vengras Adamas Marosis (5944 tšk.).

34-erių metų Atėnų olimpinių žaidynių vicečempionas ir Pekino žaidynių bronzos medalio laimėtojas Andrejus Zadneprovskis užėmė šeštąją vietą (5812 tšk.), 31-erių metų Tadas Žemaitis - 17-ąją (5692 tšk.), o 21-erių metų Justinas Kinderis - 24-ąją (5640 tšk.).

Atrankos varžybų B grupėje A. Zadneprovskis buvo antras (4668 tšk.), o T. Žemaitis - ketvirtas (4604 tšk.). A grupėje E. Krungolcas buvo devintas (4584 tšk.), o J. Kinderis - dešimtas (4584 tšk.).

Atrankos varžybose dalyvavo 69 sportininkai, iš kurių į finalą pateko 36.