tadas žemaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tadas žemaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tadas žemaitis“.

E. Krungolcas pasaulio taurės finale - dešimtas

Rio de Žaneire (Brazilija) vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų finale šeštadienį Pekino olimpinių žaidynių vicečempionas Edvinas Krungolcas užėmė dešimtąją vietą. 36-erių metų Lietuvos atstovas surinko 5860 taškų. Nugalėjo pasaulio čempionas vengras Adamas Marošis (Adam Marosi), pelnęs 6056 taškus. Antrąją vietą užėmė ukrainietis Pavlas Timoščenka (5992 tšk.), trečiąją - italas Federikas Džankamilis (Federico Giancamilli, 5940 tšk.). Justinas Kinderis (5792 tšk.
2009-09-13

Trys Lietuvos penkiakovininkai - pasaulio čempionato finale

Lietuvos penkiakovininkai Andrejus Zadneprovskis, Justinas Kinderis ir Edvinas Krungolcas pateko į Londone (Didžioji Britanija) vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato finalą. Atėnų olimpinių žaidynių vicečempionas ir Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas 34 metų Andrejus Zadneprovskis atrankos varžybų B grupėje ketvirtadienį užėmė antrąją (4864 tšk.), o Pekino olimpinių žaidynių vicečempionas 36 metų E. Krungolcas - dešimtąją (4820 tšk.) vietas.
2009-08-14

Lietuvos rinktinė – Europos čempionė!

Lietuvos penkiakovininkių komanda – vilniečiai Edvinas Krungolcas ir Justinas Kinderis bei kaunietis Tadas Žemaitis – Vokietijoje vykusio Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato estafetės varžybose antradienį iškovojo auksą! Lietuviai surinko 6638 taškus. Sidabras atiteko Vengrijos sportininkams. Jie nuo lietuvių atsiliko 56 taškais. Bronzą pelnė Čekijos atstovai (6478 tšk.). Ketvirtąją vietą užėmė baltarusiai (6422 tšk.), penktąją - ukrainiečiai (6384 tšk.
2009-06-30

Edvinas Krungolcas - trejetuke

"Mūsiškiai tęsia šaunų pasirodymą", - taip sportininkų rezultatus per pasaulio taurės etapą Vengrijoje įvertino Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos (LŠPF) generalinis sekretorius Viačeslavas Kalininas. "Kiekviename taurės etape kas nors patenka į trejetuką - arba mūsų moterys, arba vyrai", - džiaugėsi V.Kalininas. Dviese šešetuke.
2009-05-12

Penkiakovininkas E. Krungolcas pasaulio taurės varžybose Vengrijoje - trečias

Lietuvos penkiakovininkas Edvinas Krungolcas Budapešte (Vengrija) vykusiame trečiajame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų etape užėmė trečiąją vietą. 36-erių metų Pekino olimpinių žaidynių vicečempionas finale sekmadienį surinko 5888 taškus. Nugalėjo latvis Denisas Čerkovskis (6000 tšk.), antrąją vietą užėmė vengras Adamas Marosis (5944 tšk.
2009-05-11

Meksikoje nudžiugino Laura Asadauskaitė

Meksikoje baigėsi 2009 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės varžybų pirmasis etapas - per jį iš lietuvių geriausiai pasirodė Laura Asadauskaitė. 25-erių Europos vicečempionė L. Asadauskaitė Meksikoje užėmė antrąją vietą. Ji finale, kuriame varžėsi 36 atletės, surinko 5436 taškus (fechtavimas - 880, plaukimas - 1092, jojimas - 1200, bėgimas ir šaudymas - 2264 tšk.
2009-03-31

A.Zadneprovskis pasaulio čempionate užėmė šeštąją vietą

Berlyne vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato Andrėjus Zadneprovskis finale užėmė šeštąją vietą surinkęs 5,588 taško, skelbia sportalas.com.Čempionu tapo vengras Viktoras Horvathas (5,704), aplenkęs rusą Ilją Frolovą (5,696) ir savo tautietį Robertą Nemethą (5,692).Tadas Žemaitis (5,032) užėmė 33-iąją vietą, o Justinas Kinderis ir Edvinas Krungolcas į finalą nepateko.Antradienį vyks estafečių varžybos.
2007-08-20

Lietuviams - Europos pirmenybių sidabras

Latvijos sostinėje vykstančiame Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate sidabrą vyrų estafetėje pirmadienį iškovojo Lietuvos ekipa. Edvinas Krungolcas, Justinas Kinderis bei Tadas Žemaitis surinko tarp 14 komandų surinko 5368 taškus. Šaudyme lietuviai gavo 1168 taškus, fechtavimosi takelyje - 796, plaukimo rungtyje - 1308, jojime - 1028, bėgime - 1068. Europos čempionais estafetėje tapo Rusijos (5448 tšk.) šiuolaikinės penkiakovės atstovai, o bronzos apdovanojimais (5346 tšk.
2007-06-12

Europos šiuolaikinės penkiakovės pirmenybėse Tadas Žemaitis buvo penktas

Latvijos sostinėje vykstančiame Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate penktąją vietą asmeninėse varžybose užėmė bei vieną iš aštuonių kelialapių į 2008 metų Pekino (Kinija) vasaros olimpines žaidynes iškovojo Tadas Žemaitis.Šeštadienį finale Lietuvos penkiakovininkas surinko 5500 taškų bei tarp 36 dalyvių nusileido tik keturiems sportininkams.
2007-06-10

Šiuolaikinės penkiakovės antrajame pasaulio taurės etape E.Krungolcas užėmė trečią vietą

Savaitgalį Egipte vykusiame antrajame 2007 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų etape trečią vietą užėmė Edvinas Krungolcas.Lietuvos atletas surinko 5512 taškų ir tik 80 taškų nusileido nugalėtoju tapusiam vokiečiui Ericui Waltheriui bei 36 taškais - antrą vietą užėmusiam čekui Michalui Michalikui.5468 taškus surinkęs Andrejus Zadneprovskis finišavo šeštas, o Justinas Kinderis su 5204 taškais užėmė 31-ą vietą tarp 36-ių finalo dalyvių.