Pirmosiose NBA lygos atkrintamųjų varžybų rungtynėse užfiksuotas netikėtumas. Čikagos „Bulls“ klubas svečiuose po pratęsimo rezultatu 105:103 (28:28, 25:16, 18:28, 26:25, 8:6) palaužė Bostono „Celtics“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos likus dvejoms sekundėms „Celtics“ klubo gynėjas Paulas Pierce‘as stojo prie baudų metimo linijos. Amerikietis pataikė pirmąjį baudos metimą, išlygino rezultatą, tačiau antrasis skriejo pro šalį.

Pratęsimo pabaigoje P.Pierce‘as vėl ėmėsi iniciatyvos, tačiau jo bandymas išlyginti rezultatą nebuvo sėkmingas. Tiesa, dar vieną progą turėjo Ray Allenas, tačiau snaiperio metimas taip pat nepasiekė tikslo ir „Bulls“ ekipa pradėjo švęsti pergalę.

Nesustabdomas nugalėtojų gretose buvo pirmasis 2008 metų naujokų biržos šaukimas Derrickas Rose‘as, kuris pelnė 36 taškus (11 rez. perd. per 50 min.), Benas Gordonas pridėjo 20, Tyrusas Thomasas 16, Johnsas Salmonsas 12, Joakimo Noah sąskaitoje - 11 taškų (17 atk. kam.).

„Celtics“ komandai Rajonas Rondo pelnė 29 taškus, Paulas Pierce‘as surinko 23, Glenas Davisas 18, Kedrickas Perkinsas 14.

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos balandžio 21 dieną 02:00 val. vėl Bostone.