Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „glenas davisas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „glenas davisas“.

Los Andželo „Clippers“ žvaigždė Glenas Davisas ir Tampos „Bucs“ žaidėjas Dashonas Goldsonos tapo pagrindinėmis striptizo klubo „Ace of Diamonds“ atidarymo vakarėlio personomis. Primenama, kad amerikietiškojo futbolo žvaigždė 2013-aisiais metais pasirašė 41,2 mln. JAV dolerių sutartį, o NBA žaidėjas G. Davisas per savo karjerą uždirbo 26 mln. JAV dolerių. Naujienų portalo tmz.

NBA žvaigždė moko šokti

Norite ginčykitės, norite pritarkite, bet stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje NBA žaidžiantys krepšininkai yra keisti. Vieni jų išsirengia nuogai, kiti – kaip „Dideliu kūdikiu“ pravardžiuojamas Bostono „Celtics“ vidurio puolėjas Glenas Davisas pasistato video kamerą prieš save ir moko šokio judesių visą pasaulį. Jie turbūt tiesiog negali nebūti dėmesio centre.
2010-07-22

Orlando „Magic“ eliminavo NBA čempionus

NBA čempionato Rytų konferencijos pusfinalio lemiamose, septintosiose, rungtynėse nugalėtojos titulą ginanti „Boston Celtics“ komanda namuose 82:101 (17:27, 21:18, 23:21, 21:35) nusileido „Orlando Magic“  krepšininkams ir pralaimėjo seriją iki keturių pergalių 3-4. Orlando komandai, kuri į konferencijos finalą iškopė po 13 metų pertraukos, Hidayetas Turkoglu pelnė 25 taškus ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų, Rashardas Lewisas surinko 19 taškų, Mickaelas Pietrusas - 17, Raferas Alstonas ...
2009-05-18

Duobėtas favoritų kelias į NBA finalą

Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato konferencijų pusfinaliuose kelią į finalą lengvai skinasi tik "lietuviški" klubai. Klivlendo "Cavaliers" su Žydrūnu Ilgausku Rytuose ir Denverio "Nuggets" su Linu Kleiza Vakaruose serijose iki 4 pergalių prieš varžovus pirmauja 3:0. Kituose dviejuose pusfinaliuose vyksta labai atkakli kova.
2009-05-12

„Bulls“ ir „Celtics“ žaidė dar tris pratęsimus

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos Rytų konferencijos ketvirtfinalis tarp Bostono „Celtics“ ir Čikagos „Bulls“ ekipų jau dabar vadinamas krepšinio klasika. Ketvirtadienį vykusiose šeštosiose serijos rungtynėse „Bulls“ klubas namuose po trijų pratęsimų 128:127 (37:26, 22:31, 24:19, 18:25, 8:8, 9:9, 10:9) įveikė „Celtics“ krepšininkus ir išlygino serijos rezultatą - 3:3. Pratęsimų prireikė net ketveriose iš šešių šios serijos rungtynių.
2009-05-01

„Mavericks“ eliminavo „Spurs“ iš kovos dėl NBA čempionų vardo

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato Vakarų konferencijos ketvirtfinalio penktosiose rungtynėse antradienį „Dallas Mavericks“ (6-oji vieta konferencijoje) komanda svečiuose 106:93 (31:20, 21:28, 30:19, 24:26) įveikė „San Antonio Spurs“ (3) krepšininkus ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-1. „Mavericks“ į antrąjį atkrintamųjų varžybų etapą iškopė po trejų metų pertraukos, o „Spurs“ pralaimėjo konferencijos ketvirtfinalyje pirmąjį sykį nuo 2000 metų.
2009-04-29

„Bulls“ lyderis Benas Gordonas patyrė traumą

Čikagos „Bulls“ ekipos lyderis Benas Gordonas patyrė kojos traumą. Krepšininkas pasitempė raumenį ketvirtosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ketvirtfinalio rungtynėse prieš Bostono „Celtics“ komandą. Krepšininkas patyrė traumą antrajame kėlinyje, tačiau liko aikštelėje ir tęsė rungtynes. Pirmojo pratęsimo metu gynėjas dar kartą atsidūrė ant parketo, kai jį grubiai sustabdė Glenas Davisas.
2009-04-28

„Celtics“ įveikė „Bulls“ ir išlygino serijos rezultatą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionų titulą ginantis Bostono „Celtics“ klubas namuose 118:115 (35:29, 23:32, 30:26, 30:28) atsirevanšavo Čikagos „Bulls“ ekipai ir išlygino pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo serijos iki keturių pergalių rezultatą - 1:1. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti mažiau nei minutę „Bulls“ dar pirmavo vienu tašku (113:112), tačiau Ray'us Allenas pataikė iš toli ir išvedė savo komandą į priekį - 115:113. Benas Gordonas sugebėjo išlyginti re...
2009-04-21

„Bulls“ po pratęsimo palaužė „Celtics“

Pirmosiose NBA lygos atkrintamųjų varžybų rungtynėse užfiksuotas netikėtumas. Čikagos „Bulls“ klubas svečiuose po pratęsimo rezultatu 105:103 (28:28, 25:16, 18:28, 26:25, 8:6) palaužė Bostono „Celtics“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos likus dvejoms sekundėms „Celtics“ klubo gynėjas Paulas Pierce‘as stojo prie baudų metimo linijos. Amerikietis pataikė pirmąjį baudos metimą, išlygino rezultatą, tačiau antrasis skriejo pro šalį.
2009-04-19

NBA reguliariojo sezono finiše – „lietuviškų“ ekipų nesėkmės

Šiąnakt 14-a rungtynių baigėsi 63-iasis Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos reguliarusis sezonas. Dabar 16-a iš 30 stipriausių lygos komandų savo santykius aiškinsis atkrintamosiose varžybose, jose žais ir dvi „lietuviškos“ komandos – Klivlendo „Cavaliers“ su Žydrūnu Ilgausku bei Denverio „Nuggets“ su Linu Kleiza. Tuo tarpu Dariaus Songailos Vašingtono „Wizards“ ekipa jau baigė savo pasirodymą šiame čempionate.