Ukrainos krepšinio čempionato ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse Mariupolio „Azovmaš“ ekipa, kurią treniruoja Rimas Girskis bei kurioje rungtyniauja Rolandas Jarutis, Marius Prekevičius ir Simonas Serapinas, namuose 68:58 (17:20, 14:8, 19:19, 18:11) nugalėjo Sumų „Sumychimprom“ klubą, kuriam atstovauja Osvaldas Mačernis bei Austinas Vitas ir laimėjo seriją 3:0.

M.Prekevičius per 8 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), perėmė 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

S.Serapinas per 22 žaidimo minutes įmetė 3 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/3 baudos metimai), sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

R.Jarutis aikštelėje praleido 28 minutes, per jas surinko 12 taškų (1/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 7/8 baudos metimai), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, suklydo ir prasižengė po 3 sykius bei buvo trečias pagal rezultatyvumą savo komandos gretose.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 18 taškų pelnęs Dijonas Thompsonas ir 13 taškų įmetęs Hasanas Rizvičius.

Pralaimėjusiems O.Mačernis per 28 minutes įmetė 15 taškų (2/9 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė ir perėmė po 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą, suklydo 2 kartus, prasižengė 3 sykius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei buvo antras pagal rezultatyvumą savo ekipoje.

A.Vitas per 26 žaidimo minutes surinko 20 taškų (8/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 3 klaidas ir buvo rezultatyviausias savo komandoje.