Septynioliktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo antrąją vietą užimantis Vilniaus „Lietuvos rytas“, kuris namuose po gana atkaklios kovos 92:80 (22:13, 23:26, 19:17, 28:24) privertė pasiduoti ketvirtoje pozicijoje esantį Kėdainių „Nevėžio“ klubą.

Aikštės šeimininkai susitikimą pradėjo spurtu 6:0 ir viso ketvirčio metu neleido suabejoti savo pranašumu. Įpusėjus kėliniui po dviejų iš eilės Donato Zavacko tolimu metimų „Lietuvos rytas“ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (16:5), kurį netrukus dar labiau padidino - 22:9. Nors Valdo Dabkaus ir Aido Viskonto metimų dėka „Nevėžiui“ ketvirčio pabaigoje pavyko šiek tiek priartėti, po pirmųjų dešimties minučių vilniečiai turi devynių taškų persvarą - 22:13.

Antrąjį kėlinį tolimu metimu pradėjo Povilas Šakinis, kuris sumažino svečių deficitą iki šešių taškų - 22:16. Visgi vilniečiai kėlinio viduryje spurtavo 6:0 ir „Lietuvos ryto“ pranašumas vėl tapo dviženklis - 36:23. Per likusi antrojo ketvirčio laiką situacija aikštelėje kardinaliai nepasikeitė. Kėdainių ekipa ilgą laiką nesugebėjo priartėti prie varžovų, tačiau ir neleido pastariesiems daugiau atitrūkti. Visgi po Gintaro Leonavičiaus tritaškio likus žaisti minutę iki didžiosios pertraukos kėdainiečiai sugebėjo sumažinti deficitą iki septynių taškų (36:43), o A.Viskontas dvitaškiu su pražanga įpusėjus mačui vilniečiams paliko vos šešių taškų persvarą - 45:39.

Po didžiosios pertraukos „Lietuvos ryto“ ekipai ilgai nepavyko įgyti dviženklio pranašumo. Nors vienu metu vilniečiai buvo šiek tiek atitrūkę (50:42), įpusėjus ketvirčiui Benas Veikalas dvitaškiu sumažino „Nevėžio“ deficitą iki penkių taškų - 48:53. Likus žaisti dvi minutes po traumos į aikštelę sugrįžęs Milko Bjelica pelnė penkis taškus iš eilės, o „Lietuvos ryto“ pranašumas vėl pasiekė vienuolika taškų - 62:51. Visgi paskutinę minutę „Nevėžis“ laimėjo 5:2 ir po trijų kėlinių svečių deficitas vėl vienženklis - 56:64.

Lemiamą ketvirtį „Lietuvos rytas“ pradėjo spurtu 8:2 ir padidino pranašumą iki keturiolikos taškų - 72:58. Visgi „Nevėžio“ krepšininkai nebuvo linkę pasiduoti ir likus žaisti dvi minutės B.Veikalas tolimu metimu sumažino svečių deficitą iki trijų taškų (77:80) bei privertė Rimą Kurtinaitį prašyti minutės pertraukėlės. Po jos „Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą 12:3 ir iškovojo pergalę rezultatu 92:80.

„Lietuvos rytas“: A.Jomantas 18 (dvitaškiai 7/12, 7 rez. perd.), D.Zavackas 15 (7 atk. kam.), S.Babrauskas 14 (tritaškiai 4/5), M.Bjelica (dvitaškiai 6/6) ir M.Lukauskis - po 13.

„Nevėžis“: P.Šakinis 18 (tritaškiai 4/10), G.Leonavičius (tritaškiai 4/6) ir B.Veikalas - po 16, A.Viskonas 12 (6 rez. perd.).